Predohrávka 14.kola NFE: Levice si víťazstvom na FTVŠ upevnili druhé miesto v tabuľke

sobota, 03.02.2024|Posledná aktualizácia 3.2.2024 05:17

V predohrávke 14.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazili Levice v Bratislave v ŠH prof. Rovného nad 4FSC FTVŠ UK 6:1.

Zverenci Milana Chudého sa rovnako, ako v posledných extraligových vystúpeniach pomaly rozbiehali a opäť inkasovali ako prví. Skóre zápasu otvoril po chybe v rozohrávke Lauko. Ako však ukázal ďalší priebeh inak kvalitného zápasu, góly strieľali už iba hostia. Už o necelú minútu vyrovnal po prihrávke Fedyka Tomáš Bielik. Na polčasových 1:2 upravil po vyťukaní obrany s Matúšom Bielikom Szabolcs Jakubík. Bielika zachránilo brvno, konštrukcia bránky ale dvakrát zachránila aj domácich.

Po prestávke prišli chvíle kapitána Levíc, keď dvomi gólmi naklonil misky váh definitívne na stranu hráčov v zelených dresoch. Prvý hlavou po ideálnom vyhodení Bielika cez celé ihrisko, druhý po signály z rohu. Piatykrát prekonal aj so šťastím Podhájeczkého Fedyk, zápasový účet uzatvoril po dorážke z nepremeneného desaťmetrového kopu opäť Jakubík.

Výsledok predohrávky 14.kola Niké Futsal Extraligy:

4FSC FTVŠ UK Prírodovedec UK BA - Futsal Team Levice 1:6 (1:2)
⚽️ 7. Lauko - 8. Bielik T., 14. a 40. Jakubík Sz., 27. a 32. Rakica, 35. Fedyk

4.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zvládol štvrtý zápas v Košiciach a je majstrom Slovenska

15.5.2024

3.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zdolal Košice 6:2, v utorok môže spečatiť titul na východe

11.5.2024

Vyvrcholenie bojov o titul v Niké Futsal Extralige prinesie v priamych prenosoch :ŠPORT na RTVS

10.5.2024

Riadna Konferencia SF sa uskutoční 8.6.2024 v Martine

10.5.2024

2.FINÁLE PLAY-OFF: Košice uštedrili Lučencu prvú prehru v sezóne a vyrovnali stav série

8.5.2024

1.FINÁLE PLAY-OFF: Prvý dramatický duel s Košicami rozhodol domáci Lučenec v závere

4.5.2024

Štartuje FINÁLE PLAY-OFF: Košický Podpor Pohyb vyzve v repríze finále obhajcu MIMEL Lučenec

3.5.2024

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc