11.kolo SLF: Prievidza zdolala Nové Zámky, Banská Bystrica neuspela na Pinerole

sobota, 29.01.2022|Posledná aktualizácia 29.1.2022 11:01

Futsalová extraliga pokračovala aj počas ME v Holandsku zápasmi 11.kola.

Prievidza rozhodla o víťazstve už v prvom polčase, kedy strelila tri góly a Novozámčanom nedovolila ani raz skórovať. V 32. minúte zvýšil Fraňo na rozdiel štyroch gólov. Rišo Marík síce znížil, Horvat s Dojčinovičom ale poistili víťazstvo pre domáci CopyLeaders.

Pinerola vstúpila do zápasu s Banskou Bystricou lepšie a Kardoš už v 3.minúte otvoril skóre zápasu. Na ďalší gól sa čakalo až do záveru polčasu, kedy Rafanides vyrovnal. Pinerole od 30.minúty vyšla skvelá šesťminútovka, kedy strelila kvarteto gólov. V závere stíhaciu jazdu Bystričanov vystupňoval dvomi gólmi Kyjovský, na body to však bolo málo.

11.kolo 1.SLF 2021/22:

CopyLeaders Prievidza - MŠK MAYERSON Nové Zámky 6:1 (3:0)
Góly: 20. a 38. Horvat, 12. Petrusić, 13. Sobota, 32. Fraňo, 40. Dojčinovič - 37. Marík R.

Pinerola Futsal 1994 Academy - Ridop MIBA Banská Bystrica 5:3 (1:1)
Góly: 3. a 30. Aksamít, 34. a 35. Pochylý, 36. Kardoš - 37. a 39. Kyjovský, 19. Rafanides

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

Dnes

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Bratislave

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Slovenské reprezentantky deklasovali na záver turnaja domáce Srbsko

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

Nominácie ženskej futsalovej reprezentácie na medzinárodný turnaj v Srbsku

5.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami