logo

11.kolo SLF: Prievidza zdolala Nové Zámky, Banská Bystrica neuspela na Pinerole

sobota, 29.01.2022|Posledná aktualizácia 29.1.2022 11:01

Futsalová extraliga pokračovala aj počas ME v Holandsku zápasmi 11.kola.

Prievidza rozhodla o víťazstve už v prvom polčase, kedy strelila tri góly a Novozámčanom nedovolila ani raz skórovať. V 32. minúte zvýšil Fraňo na rozdiel štyroch gólov. Rišo Marík síce znížil, Horvat s Dojčinovičom ale poistili víťazstvo pre domáci CopyLeaders.

Pinerola vstúpila do zápasu s Banskou Bystricou lepšie a Kardoš už v 3.minúte otvoril skóre zápasu. Na ďalší gól sa čakalo až do záveru polčasu, kedy Rafanides vyrovnal. Pinerole od 30.minúty vyšla skvelá šesťminútovka, kedy strelila kvarteto gólov. V závere stíhaciu jazdu Bystričanov vystupňoval dvomi gólmi Kyjovský, na body to však bolo málo.

11.kolo 1.SLF 2021/22:

CopyLeaders Prievidza - MŠK MAYERSON Nové Zámky 6:1 (3:0)
Góly: 20. a 38. Horvat, 12. Petrusić, 13. Sobota, 32. Fraňo, 40. Dojčinovič - 37. Marík R.

Pinerola Futsal 1994 Academy - Ridop MIBA Banská Bystrica 5:3 (1:1)
Góly: 3. a 30. Aksamít, 34. a 35. Pochylý, 36. Kardoš - 37. a 39. Kyjovský, 19. Rafanides

Mohlo by vás zaujímať

Mapujeme prípravu extraligistov: CopyLeaders nestačili na Bielsko-Bialu, remíza Lučenca s Bochniou

Včera

ŽREB EXTRALIGY: Obhajca z Lučenca odštartuje v Žiline, Košice privítajú v 1.kole Prievidzu

5.8.2022

Žreb futsalovej extraligy sa uskutoční v piatok 5. augusta

4.8.2022

Pohyby v hráčskych kádroch extraligistov, poľský majster Zaťovič sa vracia domov

7.8.2022

Majstrom Slovenska MIMEL Lučenec. V treťom finále zdolal Banskú Bystricu 7:1

30.5.2022

PLAY-OFF 2.finále: MIMEL Lučenec zvládol druhý zápas v B.Bystrici, piatok môže rozhodnúť

26.5.2022

PLAY-OFF 1.finále: MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série víťazstvom 6:2 nad Banskou Bystricou

24.5.2022

Tretie miesto získali CopyLeaders Prievidza po druhopolčasovom obrate proti Podpor Pohyb Košice

22.5.2022

V piatok štartuje finále play-off v Lučenci, bronzový tím spoznáme vo štvrtok v Prievidzi

17.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec na penalty vyradil Prievidzu, MIBA do finále po víťazstve v Košiciach

11.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec zdolal Prievidzu 4:0, B.Bystrica Podpor Pohyb až po predĺžení

9.5.2022

PLAY-OFF 1/4-finále: Favoriti nezaváhali ani v druhých zápasoch, bratislavská dráma v predĺžení