12.kolo SLF: MIMEL Lučenec prestrieľal košický Podpor Pohyb, Prievidza strelila na FTVŠ 9 gólov

sobota, 05.02.2022|Posledná aktualizácia 7.2.2022 22:38

Futsal Team z Levíc zvíťazil v predohrávke na domácej palubovke nad akadémiou bratislavskej Pineroly 5:1. Dva piatkové zápasy lepšie a na nulu zvládli B.Bystrica a CopyLeaders Prievidza.

Predohrávka 12.kola Futsal team Levice - Pinerola 1994 Futsal Bratislava sa skončila víťazstvom domácich 5:1.
autor: L.Mandrák
Levice - Pinerola

Pavol Gabaš po zápase: "Na stretnutie sme sa svedomito pripravili, aby sme doma bodovali naplno. Vedeli sme, že to nebude jednoduchý zápas, nakoľko sa mladé mužstvo Pineroly neustále zlepšuje. Zápas začal opatrne, obe mužstvá čakali na chybu súpera. Do šancí sme sa dostávali častejšie my, avšak sme inkasovali ako prví. Následne sme ešte zvýšili otáčky, podarilo sa nám vyrovnať a vypracovať si viacero vyložených šancí, ktoré stroskotali na výborne chytajúcom Podhajeczkom. Zlomový moment nastal asi v 14min, keď sa v osobnom súboji nepríjemne zrazili práve brankár Podhajeczky a pivot Adami, ktorý bol následne za tento stret vylúčený. Brankár súpera nanešťastie putoval do nemocnice s podozrením na zlomeninu nohy. Následnú oslabovku sme ustáli a navyše nás do konca polčasu pár krát podržal brankár Bielik. Druhý polčas sme očakávali power-play súpera a práve tento krok sa ukázal ako rozhodujúci. Postupne sme pridali 2.,3. a 4. gól do prázdnej brány. Za pozitívum hodnotím, že mužstvo vydržalo byť koncentrované a disciplinované počas celého zápasu a išlo si za víťazstvom. Mrzí ma zranenie Podhajeczkeho, pretože chytal výborný zápas a zranenie ho opäť pribrzdí v kariére. Všetci z Futsal team Levice mu prajeme skoré uzdravenie a veríme, že zranenie nebude dlhodobého charakteru."

B.Bystrica - Žilina

Makroteam: "Piatkový návrat na ligové palubovky v Banskej Bystrici nebol napriek trojgólovej prehre vôbec zlý. Splnili sme cieľ, keď v našej hre bolo možné nájsť viacero pozitívnych situácií, na čele s veľmi slušným výkonom nášho mladého brankára Sama Mikulu. Aj keď chybičkám krásy sme sa nevyhli, jasného favorita sme potrápili, s ohľadom na jeho silu sme si vypracovali viacero gólových príležitostí a k spokojnosti chýbal azda len nejaký gólik v sieti domácich. "

Lučenec - Košice

Do šlágra 12.kola lepšie vstúpili hostia z Košíc, keď v tretej minúte Chluchman otvoril skóre. Ešte do polčasu ale domáci MIMEL dvomi gólmi Směřičku naklonil misky váh na stranu obhajcu. Po zmene strán sa hral kvalitný futsal s množstvom šancí, góly však už streiľali iba domáci, napokon ich strelili do siete Podpor Pohybu až desať.

Zápasy 12.kola 1.SLF 2021/22:

Futsal team Levice vs Pinerola Futsal 1994 5:1 (1:1)
Góly: 13. Kazimír vl., 31. Nestorik vl., 32. Chamilla, 36. Švec, 36. Gabaš- 7. Nestorik

MIBA Banská Bystrica - ŠK Makroteam Žilina 3:0 (2:0)
Góly: 2. Belaník, 14. Rafandides, 30. Hudek

4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA - CopyLeaders Prievidza 0:9 (0:4)
Góly: 1., 2., 32., 36. Sobota, 10., 31. Bundavica, 19. Lauko vl., 34. Dojčinovič, 35. Petrušić

MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice 10:1 (4:1)
Góly: 12., 17., 34. Směřička, 24., 34. Serbin, 28. Bruno, 32. Fehérvári, 33., 34. Ostrák, 34. Meszároš - 3. Gluchman

MŠK MAYERSON Nové Zámky - Futsal Team Komárno 4:4 (1:2)
Góly: 14., 36. Petík, 28., 29. Molda - 2. Gál, 18. Molda vl., 32. Szabó, 35. Petík vl.

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

Dnes

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Bratislave

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Slovenské reprezentantky deklasovali na záver turnaja domáce Srbsko

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Víťazstvo v Slovenskom pohári obhájil MIMEL Lučenec, bronz zostal v Leviciach

10.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom