13.kolo Niké Futsal Extraligy: Rozbehnuté Komárno zastavila Prievidza, Lučenec stratil prvé body

sobota, 21.01.2023|Posledná aktualizácia 21.1.2023 11:16

Pre reprezentačné povinnosti sa odohrali z 13.kola Niké Futsal Extraligy iba tri zápasy a všetky boli nesmierne vyrovnané.

Neuveriteľný duel sa hral na Štiavničkách, bude sa o ňom ešte veľmi dlho rozprávať. Obhajca MIMEL Lučenec vyhral prvý polčas bez problémov 5:1, po obrátke však na ihrisku dominovala MIBA a v 36.minúte viedla 7:6. Ešte v tej istej minúte Ostrák vyrovnal. V samom závere ešte rozvlnili sieť domáci, lopta však skončila v sieti až po zaznení klaksónu, situáciu napokon s odstupom času rozhodcovia vyhodnotili, že gól nepadol v súlade s pravidlami.

Košický Podpor Pohyb sa predstavil v Bratislave proti akadémii Pineroly, tej bod napokon zachránil v poslednej minúte gólom pri hre bez brankára Kyjovský. Rozbehnuté Komárno napokon našlo premožiteľa po šiestich víťazstvách, padlo napokon doma s Prievidzou tesne 4:5. V zápase padli dva hetriky, pri streleckej chuti boli domáci Szabó a najlepší strelec ligy obliekajúci dres CopyLeaders Zaťovič.

13.kolo Niké Futsal Extraligy:

MIBA Banská Bystrica - MIMEL Lučenec 7:7 (1:5)
⚽️ 5. Hudek, 21. Čief, 25. a 36. Vajda, 27. Mičuda, 31. a 33. Rafanides - 1. Grcić, 7. Hudek vlastný, 8. a 36. Ostrák, 16. Leovski, 16. Směřička, 24. Greško

Pinerola 1994 Futsal Academy Bratislava - Podpor Pohyb Košice 3:3 (1:1)
⚽️ 10. Nestorik, 27. Šlehofer, 40. Kyjovský - 6. Matis, 22. Serbin, 30. Kis

Futsal Team Komárno - CopyLeaders Prievidza 4:5 (2:2)
⚽️ 14. Gál, 18., 31. a 39. Szabó - 12. Jurčina vlastný, 14. Gál vlastný, 27., 33. a 37. Zaťovič

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Slovenské reprezentantky deklasovali na záver turnaja domáce Srbsko

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky Francúzska jasne zdolali naše reprezentantky 6:0

16.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Víťazstvo v Slovenskom pohári obhájil MIMEL Lučenec, bronz zostal v Leviciach

10.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom

9.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

JUNIOR FUTSAL CUP 2024: Po penaltovej lotérii majstrom Slovenska Prešovčania

4.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami