1.kolo SLF: Bratislavská 4FSC FTVŠ ozbíjala o všetky body domáci MAYERSON MŠK Nové Zámky

utorok, 14.09.2021|Posledná aktualizácia 14.9.2021 19:24

Prvé kolo najvyššej slovenskej futsalovej súťaže ukončili dohrávkou v ŠH Milénium v Nových Zámkoch.

Zápas 1.kola 1. SLF 2021/22 MŠK MAYERSON Nové Zámky - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava v ŠH Milénium v Nových Zákoch 13. septembra 2021.
autor: Kristína Verešová

Ambiciózny nováčik z Bratislavy sa už pred zápasom netajil, že by rád do hlavného mesta priniesol možno všetky body. V úvodnej desaťminútovke celkom pekná návšteva žiaden gól nevidela, aj keď príležitostí na skórovanie mali oba tímy dostatok. Do polčasu ale padlo ešte šesť gólov.

Zápasový účet otvoril v dvanástej minúte Matúš Genčúr nekompromisnou strelou, v 15. minúte opravil už na 0:2 z pohľadu domácich Filip Zámečník. MAYERSON ale už v nasledujúcej znížil, keď loptu za chrbát kapitána Maglena dostal s pomocou hosťujúceho obrancu debutant v slovenskej reprezentácii Marcel Marík. Dvaja Petrovia, Štefanák a Jaborek upravili gólmi na polčasových 1:4.

Domáci chceli zo zápasom ešte niečo urobiť, v 28. minúte ich v snahe zvrátiť priebeh zápasu podporil gól Adama Kucharobiča. Na rozdiel troch gólov však upravil Tibor Lengyel. Góly potom padali až v závere stretnutia, po jednom na každej strane. Matúš Genčúr zo 4FSC FTVŠ svojim druhým gólom a domáci Matej Petík upravili na konečných 3:6.

Dohrávka 1.kola 1.SLF 2021/2022:

MŠK MAYERSON Nové Zámky - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava ... 3-6 (1-4)
⚽ Marík M., Kucharovič, Petík - Genčúr 2, Zámečník, Štefanák, Jaborek, Lengyel

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

18.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

PLAY-OFF 1.štvrťfinále: Nové Zámky otočili duel v Leviciach, presvedčivé víťazstvá Košíc a Lučenca

30.3.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom

9.3.2024

V Leviciach FINAL FOUR o Slovenský pohár, jeho víťaza spoznáme v sobotu večer

8.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami

2.3.2024

Dohrávka 8.kola NFE: Skvelý výkon 4FSC FTVŠ na body v Košiciach napokon nestačil