Dohrávky SLF: Košičania zdolali Pinerolu, Prievidza nastrieľala na palubovke Makroteamu až 11 gólov

nedeľa, 27.03.2022|Posledná aktualizácia 27.3.2022 10:53

Futsalová extraliga 1.SLF mala na programe tri dohrávky. V piatok sa oba zápasy skončili víťazstvom 5:2, Levice v závere ovládli duel proti bratislavskému 4FSC FTVŠ, Košice si upevnili druhé miesto v tabuľke, keď zdolali Pinerolu. Sobotná dohrávka mala jasného favorita, čo sa potvrdilo aj na ihrisku, keď Makroteam inkasoval od Prievidze jedenásť gólov.

Piatkové dohrávky boli vyrovnané. Levičania dvakrát vyhrávali o gól, FTVŠ ale vždy dokázala vyrovnať. O tom, že všetky body zostanú v Leviciach rozhodla až magická 39. minúta, kedy domáci strelili 3 góly. Rovnako zverenci Ladislava Mikitu držali domácich v napätí až do 32. minúty, kedy Košičania urobili rozhodujúci krok k veľmi dôležitým bodom.

O víťazstve CopyLeaders na Rosinkách nebolo pochýb už pred samotným zápasom, potvrdil to už prvý polčas, ktorý sa skončil víťazstvom hostí 4:0. V druhom zverenci chorvátskeho kouča nastrieľali do domácej bránky ďalších 7 gólov, slabšiu chvíľku si vybrali až za stavu 0:10, kedy dovolili skórovať dvakrát aj domácim. Petrušić strelil kvarteto gólov, hetrik zaknihoval aj Bundavica.

Dohrávka 15.kola 1.SLF:

Futsal Team Levice vs 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA 5:2 (1:1)
Góly: 7. Rakica, 22. Jakubík, 39. Adam, 39. Molnár, 39. Gabaš - 9. Zámečník, 31. Švolík

Dohrávka 8.kola 1.SLF:

Podpor Pohyb Košice - Pinerola 1994 Futsal Academy BA 5:2 (2:1)
Góly: 7. Matis, 20: Fedor, 32. Gluchman, 32. Bačo, 37. Kuruc - 8. Kazimír, 22. Rusnák

Dohrávka 7.kola 1.SLF:

ŠK Makroteam Žilina - CopyLeaders Prievidza 2:11 (0:4)
Góly: 35. Baláž, 38. Nemček - 12., 23., 33., 34. Petrušić, 2., 6., 39. Bundavica, 15., 29. Laco, 21. Sobota, 23. Dojčinovič

19.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade