logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Drahovský je naďalej najlepším strelcom španielskej ligy, Kollár chytal pri výhre Chojníc

nedeľa, 25.10.2020|Posledná aktualizácia 25.10.2020 19:13

Aj naďalej je slovenský reprezentant Tomáš Drahovský najlepší strelec najvyššej španielskej súťaži, na konte má už sedem gólov.

Ten posledný pridal v sobotu večer, kedy však bol jediným strelcom jeho tímu Santa Coloma. Ten na domácej palubovke prehral tesne 1:2 s Realom Betis. Drahovský otvoril skóre v 24. minúte, o tri minúty neskôr vyrovnal Ruben Cornejo a Burrito rozhodol až v posledných sekundách hry. Za sedemgólovým Drahovským v tabuľke strelcov nasleduje šesťgólové trio Luka Dian (Zaragoza), Paniagua (FS Peniscola RehabMedic) a Rafael Vilela (Palma Futsal). Santa Coloma sa nachádza na trinástom mieste tabuľky, má päť bodov za jednu výhru, dve remízy a tri prehry. Na poslednej priečke je stále FC Barcelona, slávny klub zo štyroch zápasov získal iba bod.

Počas víkendu bol v hre ešte brankár Kevin Kollár. Ten chytal v zápase jeho Chojníc proti AZS Varšava. Tím z poľskej metropoly strelil dva zlepené góly počas jedenástej minúty, avšak Chojnice v dvanástej minúte znížili, zakrátko vyrovnali a v druhom dejstve rozhodol Asensio, ten upravil na konečných 3:2. Kollár inkasoval aj jednu žltú kartu. Druhý Slovák v tíme, Kristián Medoň, nehral. Chojnice sú v tabuľke poľskej súťaže Ekstraklasa na ôsmom mieste, majú desať bodov.

Mohlo by vás zaujímať

Turek strelil v prvých dvoch zápasoch novej sezóny tri góly

27.10.2020

Mimel Lučenec sa v Lige majstrov predstaví proti lotyšskému majstrovi, súperov spoznali aj Hudaček s Došom

27.10.2020

Doša ani Hudaček sa proti Lučencu nepostavia, Mimel pocestuje do Litvy, Estónska alebo Fínska

26.10.2020

Slováci v zahraničí: Drahovský strelil ďalší gól, Zaťovič zariadil prvú výhru Gliwíc v sezóne

21.10.2020

Drahovský je najlepším strelcom španielskej ligy, za tri zápasy strelil päť gólov

17.10.2020

Slovenský futsal zatiaľ odkladá najbližšie kolo Varta Futsal Ligy

15.10.2020

Zaťovičov prestup do Gliwíc sa rodil na poslednú chvíľu, pri debute hneď skóroval

8.9.2020

Slováci v zahraničí: Doša a Zaťovič strelili gól, Karpiak vychytal víťazstvo, Ostrákovi nevyšla premiéra