Extraliga U-17: Aj po druhom bloku na čele futsalová akadémia Žiliny, Košice bez bodu

utorok, 28.11.2023|Posledná aktualizácia 28.11.2023 14:42

V Šaci sa odohral druhý blok extraligy juniorov do 17 rokov. Po štyri body pozbierali ŽIlina a Lučenec, Košice stále čakajú na prvý bod v súťaži.

Prvý duel vyzval domáci Podpor Pohyb Lučenec, polčasové vedenie o dva góly zariadil pre MIMEL Olšiak. Krátko po prestávke poistil vedenie Faizi. V zápase Lučenca so Žilinou vstúpili lepšie do zápasu hostia, keď po góloch Hosmaja a Beňadika viedli v ôsmej minúte už 2:0. Lacko ešte v prvom polčase znížil a v závere vyrovnal na konečných 2:2 Novenko.

V poslednom dueli podala futsalová akadémia Žiliny proti usporiadateľovi bloku z Košíc kolektívny výkon, ich päť gólov strelilo päť hráčov. Druhý polčas skončil výsledkom 0:4, Žilinčania tak zostávajú sa čele súťaže aj po druhom bloku, najbližšie sa séria miniturnajov presunie práve do Žiliny, kde je 12. decembra na programe tretí blok extraligy U-17.

Mužstvo Podpor Pohybu Košice U-17 počas druhého bloku extraligy v Šaci 27.novembra 2023.
autor: Podpor Pohyb Košice

Výsledky 1.bloku extraligy U-17 (Šaca):

Podpor Pohyb Košice - MIMEL Lučenec 0:3 (0:2)
⚽️ 4. a 16. Olšiak, 23. Faizi

MIMEL Lučenec - Futsal Academy Žilina 2:2 (1:2)
⚽️ 12. Lacko, 38. Novenko - 2. Hosmaj, 8. Beňadik

Podpor Pohyb Košice - Futsal Academy Žilina 0:5 (0:1)
⚽️ 18. Sadloň, 21. Gajdošík, 28. Dvořák, 33. Jankovský, 35. Bujný

Populárny kemp pre brankárov HerMiCamp zažíva piaty ročník aj s reprezentačnou legendou

18.7.2024

Reprezentant Patrik Zaťovič po konci v Poľsku oblečie dres Podpor Pohybu Košice

14.7.2024

Futsalová LIGA MAJSTROV opäť v Lučenci. MIMEL usporiada skupinu hlavného kola

1.7.2024

Správa o exekutíve SF 2024: Po konferencii v Martine novým šéfom súťaží Jozef Kunštár

9.6.2024

Nominácia na kontrolný zraz ženskej futsalovej reprezentácie v Šamoríne

5.6.2024

Reprezentácia do 17 rokov pokračuje v príprave, čaká ju sústredenie v Šamoríne

4.6.2024

Ženská futsalová reprezentácia zabojuje o MS vo Švédsku proti Belgicku a Lotyšsku

31.5.2024

Ženská reprezentácia sa v Nyone dozvie súperov pre kvalifikáciu o MS 2025 na Filipínach

23.5.2024

Slováci budúci týždeň spoznajú súperov v kvalifikácii o postup na ME 2026 v Litve a Lotyšsku

23.5.2024

3.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zdolal Košice 6:2, v utorok môže spečatiť titul na východe

11.5.2024

Vyvrcholenie bojov o titul v Niké Futsal Extralige prinesie v priamych prenosoch :ŠPORT na RTVS

10.5.2024

2.FINÁLE PLAY-OFF: Košice uštedrili Lučencu prvú prehru v sezóne a vyrovnali stav série