FUTSAL CUP: MŠK Žilina aj MIBA s dvomi remízami, Komárno a Nové Zámky nevyhrali

pondelok, 10.05.2021|Posledná aktualizácia 10.5.2021 09:29

Víkendový FUTSAL CUP v Nových Zámkoch priniesol päť zápasov.

MŠK Žilina FUTSAL – RIDOP MIBA Banská Bystrica 3:3 (1:0)

Góly: 15., 35. Hudek, 24. Čief (vl.) – 21., 24. Vajda, 26. Čief

ŽK: Šlehofer

Rozhodovali: Botka, Behančín, Fischer

V piatok sa hral jeden zápas, v ktorom sa stretli dva tímy s ambíciou vyhrať. Na prvý gól sme čakali do pätnástej minúty, kedy sa presadil Marián Hudek a poslal MŠK do vedenia. Po zmene strán zachytili úvod lepšie Banskobystričania. Aj keď si Michal Čief strelil vlastný gól, tak v rozmedzí piatich minút strelil jeden tiež do správnej bránky a dva pridal Vajda, takže MIBA sa dostala do vedenia. Remízu pre žilinský tím „zachránil“ Hudek.

MŠK MAYERSON Nové Zámky – RIDOP MIBA Banská Bystrica 1:6 (1:2)

Góly: 19. Marko (vl.) – 1., 27. Čief, 19., 35. Marko, 27. R. Marík (vl.), 34. Kušnír

ŽK: Procháczka – Král, Šlehofer, Peniak, Konder

Rozhodovali: Fischer, Bublávek, Š. Cisko

MIBA nastúpila proti domácemu tímu s úmyslom bodovať naplno, ale takisto Nové Zámky hrajú v dobrej forme. Prvý polčas priniesol rýchly gól Čiefa už v prvej minúte. Naopak, v závere dejstva sa o slovo prihlásil Igor Marko, ktorému sa podaril nevídaný kúsok, keď si v rozmedzí niekoľkých sekúnd strelil najskôr vlastný gól a potom aj do siete protivníka. V druhom dejstve si už banskobystrický tím postrážil vedenie a výrazne ho navýšil ďalšími štyrmi zásahmi. Presadil sa aj brankár Marek Kušnír.

Futsal Team Komárno – MŠK Žilina FUTSAL 2:5 (1:3)

Góly: 2. Cong, 31. Szabó – 1., 4. Hudek, 19., 21. Koleno, 35. Hazda

ŽK: Szabó, Jurčina

Rozhodovali: Bohun, Marko, Š. Cisko

Po remíze si na svoje konto tri body pripísali aj „Šošoni“. Streleckú formu potvrdil už v prvej minúte Marián Hudek. Cong síce vyrovnal, lenže zakrátko znova viedli hráči MŠK. Na 3:1 zvyšoval krátko pred prestávkou Koleno, ten istý hráč sa trafil hneď po príchode zo šatní. Komárno ešte raz znížilo, lenže to bolo z jeho strany všetky. Konečný výsledok uzavrel Hazda.

MŠK MAYERSON Nové Zámky – MŠK Žilina FUTSAL 4:4 (2:3)

Góly: 1., 39. Vašek, 7. Procháczka, 30. Homola – 4. Koleno, 9. Marušinec, 15., 34. Krištofík

ŽK: Molda - Marušinec

Rozhodovali: Fischer, Bohun, Š. Cisko

Nedeľné zápasy FUTSAL CUP-u v Nových Zámkoch priniesli zhodné remízy 4:4. Najskôr si body podelili domáci s MŠK Žilina FUTSAL. Novozámčania dvakrát viedli, najskôr už v prvej minúte, avšak hostia dokázali zásluhou Kolena s Marušincom vyrovnať a Krištofík dostal „Šošonov“ v pätnástej minúte prvýkrát do vedenia. V polovici druhého polčasu na 3:3 vyrovnával Homola, Krištofík neskôr naklonil misky váh znova na stranu žilinského tímu, ale o deľbe bodov rozhodol krátko pred koncom dvojgólový Vašek.

RIDOP MIBA Banská Bystrica – Futsal Team Komárno 4:4 (2:3)

Góly: 12., 38. Peniak, 18. Vajda, 21. Čief – 2., 5. Tóth, 16. Oršolík, 21. Szabó

ŽK: Marko, Konder

Rozhodovali: Marko, Bublávek, Š. Cisko

Komárno malo skvelý úvod. Po piatich minútach a dvoch góloch Tótha viedlo 2:0. Peniak znížil, no Oršolík znova dostal hostí do vedenia. Nakoniec sa do kabín išlo za tesného stavu, keďže sa presadil ešte Vajda. Po návrate na palubovku padli dva rýchle góly, po jednom na oboch stranách. Komárno dlho držalo priaznivé skóre 4:3 a mohlo pomýšľať na víťazstvo, avšak Peniak dve minúty pred koncom svojim druhým gólom v stretnutí zariadil deľbu bodov.

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

TOP FUTSAL 2023: Anketu najlepšieho futsalistu ovládol opäť Tomáš Drahovský

15.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

12.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1