FUTSAL CUP: Žilinské derby pre MŠK, MIBA nestačila na Lučenec

nedeľa, 02.05.2021|Posledná aktualizácia 2.5.2021 12:21

Prvé dva nedeľné zápasy turnaja FUTSAL CUP sa hrali už ráno o 10:00.

MŠK Žilina FUTSAL - ŠK Makroteam Žilina 3:1 (2:1)

Góly: 2. Bevelaqua, 17. Štrbák, 26. Matejov - 11. Hubočan

Rozhodovali: Marko, Šeršen, Š. Cisko

Hralo sa bez divákov v Lučenci.

MŠK Žilina: Herko (Holák) - Štrbák, Hudek, Krištofík, Marušinec, Kaštan, Hazda, Krško, Bevelaqua, Koricina, Matejov

Makroteam: Košút (Mikula) - Mahút, Vrábel, Trnka, Hubočan, Holbička, Dolník, Hruštinec, Bistiak

Hráči MŠK Žilina FUTSAL vyhrali aj svoj druhý zápas na turnaji FUTSAL CUP v Lučenci. Po tom ako zdolali Levice si poradili aj v mestskom derby proti Makroteamu. Do vedenia poslal "Šošonov" už v druhej minúte Bevelaqua. V polovici úvodného dejstva zahodil pokutový kop Krištofík a Hubočan o niekoľko sekúnd neskôr vyrovnal. Papierový favorit sa ale do vedenia dostal ešte pred prestávkou zásluhou Štrbáka a po zmene strán konečný výsledok zariadil Matejov. Makroteam znova nebol ďaleko aspoň k remíze, ale ani na druhý pokus mu to nevyšlo. Včera s Novými Zámkami prehral 4:5, pričom sekundu pred koncom obrovskú možnosť na vyrovnanie zahodil Vrábel.

RIDOP MIBA Banská Bystrica - Mimel Lučenec 2:5 (1:1)

Góly: 15., 26. Čief - 20. Brunovský, 22. Kyjovský, 23., 27. Fehérvári, 33. Grcič

ŽK: Bačo - Olinha

Rozhodovali: Fischer, Bublávek, Mózer

Hralo sa v Prievidzi bez divákov.

MIBA: Šimo - Konder, Vajda, Marko, Král, Bačo, Peniak, Čief

Mimel: Olinha (Oberman, Klema) - Grcič, Serbin, Fehérvári, Kyjovský, Petík, Greško, Brunovský, Směřička, Meszáros, Čeřovský, José Wellington

Banskobystričania vstupovali do stretnutia bez svojej brankárskej jednotky Mareka Kušníra, ktorý dostal v sobotu červenú kartu, a tak chytal mladý Adrián Šimo. MIBA ale nezačala zle. Na úvodný gól sme čakali do pätnástej minúty, kedy sa presadil Čief, no ešte pred prestávkou vyrovnal Brunovský. Lučenčania mali skvelý úvod druhého polčasu, Kyjovský s Fehérvárim poslali Mimel do vedenia o dva góly. To síce skresal Čief, lenže kapitán Mimelu s Grcičom upravovali na 5:2 z pohľadu podľa zápisu hosťujúceho tímu.

Zvyšný program turnaja FUTSAL CUP

19.4.2024

19.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

TOP FUTSAL 2023: Anketu najlepšieho futsalistu ovládol opäť Tomáš Drahovský

15.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

12.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1