Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

pondelok, 18.03.2024

Zverenkyne Romana Sedlárika prehrali aj tretí zápas na turnaji, tentokrát s Českom 0:3, ktoré skončí na turnaji na treťom mieste.

Prvé dejstvo sa skončilo zmierlivo 0:0, góly padali až po prestávke. Škoda samostatného nájazdu Gembickej, ktorého zakončenie skončilo iba na žrdi českej bránky. Skóre duelu otvorila Komárková, v polovici polčasu prišla nešťastná strela, ktorá sa od konštrukcie bránky od našej kapitánky v bránke odrazila až za bránkovú čiaru. Konečné skóre v závere prikrášlila Soquessa. Slovenky turnaj uzatvoria súbojom proti domácemu Srbsku.

Futsal Love Serbia - Women´s Winter Cup:

Česko - Slovensko 3:0 (0:0)
⚽️ 23. Komárková, 29. Tišliarová vlastný, 35. Soquessa
Slovensko: Tišliarová (Králiková) - Majtényiová, Líšková, Vojsová, Gembická, Iľková, Tomčíková, Chomová, Macková, Hološková, Jusková, Tyčiaková.

Populárny kemp pre brankárov HerMiCamp zažíva piaty ročník aj s reprezentačnou legendou

18.7.2024

Slováci odštartujú kvalifikáciu o ME doma s Moldavskom, skupinu zakončia v Bratislave proti Poľsku

12.6.2024

Nominácia na kontrolný zraz ženskej futsalovej reprezentácie v Šamoríne

5.6.2024

Ženská futsalová reprezentácia zabojuje o MS vo Švédsku proti Belgicku a Lotyšsku

31.5.2024

Ženská reprezentácia sa v Nyone dozvie súperov pre kvalifikáciu o MS 2025 na Filipínach

23.5.2024

Slováci budúci týždeň spoznajú súperov v kvalifikácii o postup na ME 2026 v Litve a Lotyšsku

23.5.2024

3.FINÁLE PLAY-OFF: Lučenec zdolal Košice 6:2, v utorok môže spečatiť titul na východe

11.5.2024

Vyvrcholenie bojov o titul v Niké Futsal Extralige prinesie v priamych prenosoch :ŠPORT na RTVS

10.5.2024

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania