Levice vstúpia do novej sezóny aj so ženským tímom

utorok, 01.09.2020|Posledná aktualizácia 1.9.2020 16:00

Futsal Team Levice predstavil pred sezónou 2020/21 novinku. Súčasťou klubu bude aj ženský seniorský tím.

"Rozhodli sme sa založiť futsalové družstvo žien a plánujeme ho prihlásiť do prvej ligy. Súťaž by sa mala začať v polovici novembra," informuje Futsal Team Levice na svojom webe. Túto kategóriu bude mať na starosti Milan Bridiš spoločne s Viliamom Rakicom a Richardom Bačíkom. Prvý menovaný už má skúsenosti so ženským futbalom, keďže v súčasnosti je aj trénerom žiačok FK Slovan Levice.

"Futsal na Slovensku hrajú dievčatá a ženy staršie ako 15 rokov v jednej kategórii. V praxi to vyzerá tak, že tie, ktoré hrajú veľký futbal, hrajú v zimnej prestávke futsalovú súťaž. Dáva im to možnosť na vhodné vyplnenie zimnej prestávky. Náš káder tvoria dievčatá, ktoré väčšinou hrajú veľký futbal za Čaku a Zlaté Moravce," hovorí Rakica.

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Bratislave

24.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách