Liga majstrov spoznala semifinálové dvojice: Kajrat vyhral 6:2 po predĺžení, ďalej aj Barcelona

štvrtok, 29.04.2021|Posledná aktualizácia 30.4.2021 00:07

Počas stredy a štvrtku sa odohrali štyri štvrťfinálové zápasy Ligy majstrov a spoznali sme všetkých semifinalistov.

Na finálovom turnaji v chorvátskom Zadare sa ako prvý tešil Kajrat Almaty. Ten zdolal Benficu 6:2, no až po predĺžení. Od 45. do 50. minúty strelil kazašský tím štyri góly. Pozíciu favorita potvrdila Barcelona, ktorá neinkasovala ani raz a prekvapenie z Dobovca vyradila pomerom 2:0. Postupuje aj druhý španielsky veľkoklub, Inter Movistar tiež udržal čisté konto a to proti ruskej Yugre. Postupujúce kvarteto skompletizoval portugalský Sporting. V najvyrovnanejšom stretnutí štvrťfinále rozhodoval prvý polčas, v ktorom padlo päť gólov. Lisabonský tím išiel do vedenia 1:0 a aj keď ruský KPRF, premožiteľ Mimelu Lučenec zo skoršej fázy, otočil, tak v 16. minúte padol víťazný gól na 3:2.

Zápasy štvrťfinále Ligy majstrov

Kajrat Almaty - Benfica 6:2

Góly: 16., 47. Gadeia, 32. E. Gomes, 45. Tursagulov, 49. Fernandinho, 50. Orazov - 16. A. Jesus, 35. Brito

Semifinálové dvojice

Inter Movistar - Sporting CP (1.5. o 15:00)

FC Barcelona - Kajrat Almaty (1.5. o 20:00)

Finále

3. mája o 18:00

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky Francúzska jasne zdolali naše reprezentantky 6:0

4.3.2024

Extraliga U-20: Akadémia Pineroly sa po dvoch víťazstvách v Košiciach priblížila k titulu

22.2.2024

Ženská futsalová reprezentácia prehrala v Senici s Českom 2:6, v nedeľu odveta v Hodoníne

28.1.2024

12.kolo NFE: Podpor Pohyb si podmanil Košice, zdolal aj Pinerolu, nevídaný obrat Levíc v Bardejove