Mimel Lučenec v gólovo najbohatšom zápase novej sezóny rozstrieľal Makroteam, trojgóloví Greško a Čeřovský

nedeľa, 04.10.2020|Posledná aktualizácia 4.10.2020 09:19

2. kolo Varta futsal ligy 2020/21 sa ukončilo pod Dubňom. Domáci Makroteam ale nestačil na Mimel Lučenec a prehral vysokým výsledkom 3:12.

ŠK Makroteam Žilina - Mimel Lučenec 3:12 (1:7)

Góly: 14. Ordoñez, 24. Papajčík, 31. Diakité - 3., 27., 34. Čeřovský, 5., 8., 11. Greško, 2., 23. Grcič, 13., 13. José Wellington, 34., 36. Brunovský

ŽK: Ordoñez, Mahút - Mészáros

Rozhodovali: Belavý, Bublávek, Behančin

Mimel Lučenec začal stretnutie veľmi aktívne a od začiatku smeroval za výhrou. Už v druhej minúte otvoril skóre Jakov Grcič, následne sa presadil Daniel Čeřovský a pridal sa Róbert Greško, ktorý v rozmedzí piatej až jedenástej minúty zaknihoval čistý hattrick. José Wellington vsietil proti svojmu bývalému klubu v rozmedzí necelej minúty dva góly. Makroteam v ofenzívne tvoril hlavne v úvodnom dejstve veľmi málo, po štandardke sa ale presadil Jesús Rodríguez Ordoñez. Žiličania boli v druhom polčase o niečo aktívnejší, lenže Lučenec pokračoval v strieľaní gólov. Grcič sa trafil druhýkrát, rovnako tak Čeřovský. Svoje gólové účty na domácej strane načali Papajčík aj Diakité, lenže posledné slová patrili znova hosťom. Daniel Čeřovský dokončil hattrick a Anton Brunovský takisto odišiel zo stretnutia dvojgólový.

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali