Odveta ako cez kopirák. Reprezentačná U-19 podľahla Česku aj v druhom zápase 0:4

streda, 15.02.2023|Posledná aktualizácia 15.2.2023 13:25

Odvetné prípravné stretnutie futsalových reprezentácií do 19 rokov v Hodoníne v netradičnom čase 11:00 skončilo rovnako ako včera, Slováci sa strelecky nepresadili, ich súper až štyrikrát.

Český tím vstúpil do zápasu aktívnejšie, držal častejšie loptu na svojich futsalkách a bol odmenený. Po prihrávke Kuču otvoril skóre už v tretej minúte včerajší dvojgólový strelec "levíčat" Šiler. O päť minút neskôr už zverenci trénera Brůnu vedli o dva góly. Z gólu sa radoval Tilinger. Zmenu v skóre nepriniesla ani hra bez brankára zverencov trénera Richarda Bača.

Ani po obrátke naši chlapci nenašli recept na českú obranu. Naopak na druhej strane Jiří Zápotocký strelou cez celé ihrisko do prázdnej bránky zvýšil na 3:0. V 35. minúte Češi využili prečíslenie tri na dva a Jakeš uzatvoril zápasový účet.

Prípravný zápas reprezentácií U-19 v Hodoníne:

Česko - Slovensko 4:0 (2:0)

Góly: 3. Šiler (Kuča), 8. Tilinger (Zlatníček), 29. Jiří Zápotocký, 35. Jakeš (Tilinger). Rozhodcovia: Čep - Vévodová.

Česko: Špáník (Buchar) - Šiler, Kuča, Jar. Zápotocký, Jiří Zápotocký - Mraček, Palatka, Tilinger, Švejkovský, Tomek, Kuta, Zlatníček, Jakeš. Trenér Martin Brůna.
Slovensko: Horváth (Šimo) - Nemček, Hazda, Bielik, Strapek - Berky, Dolník, Poljak, Víglaš, M. Mikita, Halász, J. Mikita. Trenér Richard Bačo.

Úradná správa SF č. 4 - 2024/25

Populárny kemp pre brankárov HerMiCamp zažíva piaty ročník aj s reprezentačnou legendou

18.7.2024

Reprezentant Patrik Zaťovič po konci v Poľsku oblečie dres Podpor Pohybu Košice

14.7.2024

Sebastian Bačo opúšťa Extraligu, rošády v Lučenci, Rick a Kozár sa vracajú do Košíc

15.7.2024

MIMEL Lučenec vyzve v domácej ARENE majstra Malty Luxol St. Andrews a dvoch kvalifikantov

4.7.2024

Futsalová LIGA MAJSTROV opäť v Lučenci. MIMEL usporiada skupinu hlavného kola

1.7.2024

Slováci odštartujú kvalifikáciu o ME doma s Moldavskom, skupinu zakončia v Bratislave proti Poľsku

12.6.2024

Správa o exekutíve SF 2024: Po konferencii v Martine novým šéfom súťaží Jozef Kunštár