Odveta ako cez kopirák. Reprezentačná U-19 podľahla Česku aj v druhom zápase 0:4

streda, 15.02.2023|Posledná aktualizácia 15.2.2023 13:25

Odvetné prípravné stretnutie futsalových reprezentácií do 19 rokov v Hodoníne v netradičnom čase 11:00 skončilo rovnako ako včera, Slováci sa strelecky nepresadili, ich súper až štyrikrát.

Český tím vstúpil do zápasu aktívnejšie, držal častejšie loptu na svojich futsalkách a bol odmenený. Po prihrávke Kuču otvoril skóre už v tretej minúte včerajší dvojgólový strelec "levíčat" Šiler. O päť minút neskôr už zverenci trénera Brůnu vedli o dva góly. Z gólu sa radoval Tilinger. Zmenu v skóre nepriniesla ani hra bez brankára zverencov trénera Richarda Bača.

Ani po obrátke naši chlapci nenašli recept na českú obranu. Naopak na druhej strane Jiří Zápotocký strelou cez celé ihrisko do prázdnej bránky zvýšil na 3:0. V 35. minúte Češi využili prečíslenie tri na dva a Jakeš uzatvoril zápasový účet.

Prípravný zápas reprezentácií U-19 v Hodoníne:

Česko - Slovensko 4:0 (2:0)

Góly: 3. Šiler (Kuča), 8. Tilinger (Zlatníček), 29. Jiří Zápotocký, 35. Jakeš (Tilinger). Rozhodcovia: Čep - Vévodová.

Česko: Špáník (Buchar) - Šiler, Kuča, Jar. Zápotocký, Jiří Zápotocký - Mraček, Palatka, Tilinger, Švejkovský, Tomek, Kuta, Zlatníček, Jakeš. Trenér Martin Brůna.
Slovensko: Horváth (Šimo) - Nemček, Hazda, Bielik, Strapek - Berky, Dolník, Poljak, Víglaš, M. Mikita, Halász, J. Mikita. Trenér Richard Bačo.

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

PLAY-OFF 1.štvrťfinále: Nové Zámky otočili duel v Leviciach, presvedčivé víťazstvá Košíc a Lučenca

30.3.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade