Reprezentácia do 19 rokov v prvom zápase v Hodoníne prehrala s českými rovesníkmi 0:4

utorok, 14.02.2023|Posledná aktualizácia 15.2.2023 08:40

Slovenská futsalová reprezentácia do 19 rokov prehrala v utorok večer v prvom z dvoch prípravných duelov v Hodoníne s Českom 0:4.

Po opatrnom úvode stretnutia prevzali domáci opraty zápasu a v poslednej päťminútovke dokonca dvakrát skórovali. Zápasový účet otvoril v 15.minúte Šiler, už v nasledujúcej minúte zvýšil na rozdiel dvoch gólov Kuča.

V druhom polčase mali Česi ďalšie šance, oba tímy však skvele bránili a tak sa skóre dlho nemenilo. V 37. minúte sa však zverenci Richarda Bača previnili proti pravidlám v šestke a z nariadenej penalty zvýšil Šiler svojim druhým gólom v zápase už na 3:0. V poslednej minúte sa ešte raz zapísal do streleckej listiny Švejkovský, ktorý upravil na konečných 4:0. Zajtra o 11:00 hod je na programe na rovnakom mieste odvetný zápas.

Prípravný zápas reprezentácií U-19 v Hodoníne:

Česko - Slovensko 4:0 (2:0)

Góly: 15. Šiler (Jar. Zápotocký), 16. Kuča (Švejkovský), 37. Šiler (pen.), 40. Švejkovský (Kuča). Rozhodcovia: Čap - Gasnárek.

Česko: Buchar (Špánik) - Šiler, Kuta, Jar. Zápotocký, Jiří Zápotocký – Mraček, Palatka, Tilinger, Švejkovský, Tomek, Kuča, Zlatníček, Jakeš. Tréner Martin Brůna.
Slovensko: Horváth (Šimo) – Berky, Komárek, Hazda, Strapiek – Dolník, Poljak, Víglaš, M. Mikita, Halász, Bielik, J. Mikita, Nemček. Tréner Richard Bačo.

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2