logo

Reprezentačná devätnástka nebodovala v Umagu ani v druhom zápase, Francúzsku podľahla 1:5

sobota, 21.01.2023|Posledná aktualizácia 21.1.2023 10:08

Zverenci Richarda Bača prehrali v chorvátskom Umagu vrámci Futsal Nations Cupu U-19 s Francúzskom 1:5, jediný náš gól strelil Dolník.

Richard Bačo, tréner U-19: "V druhom zápase sme nastúpili proti Francúzom so snahou vyvarovať sa hrubých chýb. Šestnásť minút v prvom polčase sa nám to darilo, avšak posledná štvorminútovka nám totálne nevyšla a inkasovali sme zbytočne štyri góly. Hru bez brankára sme zvolili preto, že sme rýchlo nazbierali 4 fauly, tak sme chceli spomaliť hru a viac držať loptu vo svojej moci. V prestávke sme nabádali hráčov k zvýšenej aktivite, aby sme boli aktívnejší smerom dopredu. Boli sme zvedaví, či zvládnu druhý polčas, keď ten prvý im nevyšiel. S druhým polčasom musíme byť spokojní, neprehrali sme ho, vytvárali si šance a mohlo to pre nás aj lepšie dopadnúť keby sme využili v závere dva 10 m kopy. Aj tento zápas nám ukázal, že vieme hrať vyrovnanú partiu, aj keď nie ešte plných 40 minút."

Umag Futsal Nations Cup 2023:

Francúzsko U-19 vs SLOVENSKO U-19 5:1 (4:0)
⚽️ 16. Kolski, 18. Bulbul, 18. Rezzoug, 20. a 39. Asname - 35. Dolník

Mohlo by vás zaujímať

Akadémia Pineroly s double, ovládla aj turnaj Final Four o Slovenský pohár U-20 v Žiline

Dnes

Slovákov čaká vstup do turnaja Futsal Fever Days v Šamoríne proti Švédsku

12.4.2024

PLAY-OFF 3.štvrťfinále: Levice vyzvú v semifinále Košice, Pinerola vydrela postup v Prievidzi

9.4.2024

Dievčenský tím Futsalslovakia U-15 na turnaji v Radave s dvomi víťazstvami

7.4.2024

Slováci siahali v Novigrade na bronz, z rúk im ho zobral v poslednej päťminútovke kapitán Slovinska

7.4.2024

PLAY-OFF 2.štvrťfinále: Košice a Lučenec do semifinále, tretie zápasy v Prievidzi a Leviciach

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

PLAY-OFF 1.štvrťfinále: Nové Zámky otočili duel v Leviciach, presvedčivé víťazstvá Košíc a Lučenca

30.3.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát