Santa Coloma bez gólu Drahovského prišla o tri body v závere, Zaťovičov zásah nepomohol k výhre

sobota, 31.10.2020|Posledná aktualizácia 31.10.2020 21:22

Ani jeden zo slovenských futsalistov v zahraničných ligách, ktorí boli v hre počas soboty, sa netešil z víťazstva.

Gólovo sa dokázal presadiť Patrik Zaťovič, avšak jeho tím Nova Gliwice prehral na palubovke Orzel Jelcz-Laskowice 2:5. Slovenský reprezentant inkasoval v 17. minúte žltú kartu a v 35. minúte rozvlnil sieť bránky súpera na priebežných 2:4. Na súpiske Chojníc figurovali Kevin Kollár aj Kristián Medoň. Po polčase sa to vyvíjalo dobre, keďže "Red Devils" viedli 2:0, avšak po zmene strán skóre na konečných 3:2 pre Lubawu otočil čistým hattrickom Vitinho, pripísal si aj jedno žlté napomínanie zo strany rozhodcov.

V Španielsku na tri body siahala Santa Coloma. Proti mužstvu Burela viedol celok Tomáša Drahovského 2:0 a neskôr aj 3:1, avšak v 39. minúte sa presadili Teijeiro i Quintela, bola z toho konečná remíza 3:3. Drahovský však do hry nezasiahol, bol iba na lavičke. Prvýkrát v novej sezóne prehral taliansky tím Circolo la Nebbia Cus Molise. Doma nestačil na Manfredoniu pomerom 1:6. Zároveň sa prvý raz nepresadil Vojto Turek.

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Víťazstvo v Slovenskom pohári obhájil MIMEL Lučenec, bronz zostal v Leviciach

10.3.2024

FINAL FOUR o Slovenský pohár: O víťazstvo zabojuje Lučenec s košickým Podpor Pohybom