Ďalšie články v sekcii

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta

13.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov odohrá dva prípravné zápasy v Portugalsku

4.3.2024

V druhom bratislavskom zápase vydretá, ale spravodlivá remíza s Francúzskom 2:2

23.11.2023

V prvom z dvoch prípravných zápasov U-23 v Bratislave Slováci zdolali Francúzsko 5:1

22.11.2023

Pod Tatrami sa stretne na kontrolnom letnom kempe aj reprezentácia do 21 rokov

1.6.2023

Zverenci Richarda Bača vo francúzskom Lille strieborní! U-21 Argentíny zvládla lepšie predĺženie

20.12.2022

Winter Futsal Cup: Slováci vyzvú vo finále Argentínu! Domáce Francúzsko zdolali v rozstrele

20.12.2022

Slovenská U-21 už je vo Francúzsku, na turnaji Winter Futsal Cup ju čakajú dva kvalitné zápasy

15.12.2022

Nominácia reprezentačnej U-21 na turnaj Winter Futsal Cup do francúzskeho Villeneuve d’Ascq

1.12.2022

Dvadsaťjednotka udržala krok so Slovincami prvý polčas, v druhom inkasovala 5 gólov