logo

Slováci odštartovali kvalifikáciu na MS 2024 víťazstvom 3:0 nad Lotyšskom

nedeľa, 09.10.2022|Posledná aktualizácia 9.10.2022 10:59

Slovenskí futsalisti víťazne vstúpili do hlavnej fázy kvalifikácie o postup na MS 2024.

Vo svojom úvodnom zápase v 12. skupine vyhrali v sobotu v Lučenci nad Lotyšskom 3:0.

Za domácich sa gólovo presadil v prvom polčase Gabriel Rick, v druhej časti poistili triumf Martin Doša a Matúš Ševčík. Zverenci trénera Mariána Berkyho nastúpia v druhom stretnutí v stredu 12. októbra v Drážďanoch proti domácemu Nemecku.

19.4.2024

Slováci si na turnaji Futsal Fever Days napravili chuť víťazstvom proti Maďarsku.

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

PLAY-OFF 3.štvrťfinále: Levice vyzvú v semifinále Košice, Pinerola vydrela postup v Prievidzi

9.4.2024

Dievčenský tím Futsalslovakia U-15 na turnaji v Radave s dvomi víťazstvami

7.4.2024

Slováci siahali v Novigrade na bronz, z rúk im ho zobral v poslednej päťminútovke kapitán Slovinska

7.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1

5.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Reprezentačná devätnástka nestačila na úvod Istria Nations Cupu v Chorvátsku na Francúzov

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade