logo

Slovenský futsal má nového generálneho partnera – stávkovú spoločnosť Niké!

utorok, 06.09.2022|Posledná aktualizácia 6.9.2022 13:40

Slovenský futsal zažíva prelomový rok. Na januárovom európskom šampionáte skončil medzi osmičkou najlepších. A o ďalší významný krok sa posúva ďalej pred štartom novej sezóny, do ktorej vstupuje s novým generálnym partnerom. Tým sa stala stávková spoločnosť Niké.

Niké dlhodobo podporuje slovenský šport. Stojí na strane významných a úspešných športovcov ako Petra Vlhová, či futbalový alebo hokejový Slovan. Podporuje aj palubovkové športy ako basketbal, hádzanú či volejbal. Teraz pribúda ďalšie odvetvie halového športu. „Veľmi ma teší, že do „našej“ rodiny športov pribudlo ďalšie odvetvie. Po volejbale, basketbale, hádzanej, šípkach či malom futbale v nej vítame aj futsal. Ten má svoju tradíciu i úspechy. Postupne sa prediera medzi európsku špičku a ja verím, že za prispenia Niké ho najlepšie roky ešte len čakajú,“ prezradil generálny riaditeľ Niké Doc. Ing. Otto Berger, CSc. 

Radosť zo vzájomného spojenia neskrýva ani predseda Slovenského futsalu Tomáš Takáč. „Spolupráca s tak významnou spoločnosťou ako je Niké pre Slovenský futsal znamená výrazný krok vpred z hľadiska marketingovej propagácie a prestíže, ako aj vizibility tohto športu na Slovensku. Všetci vieme, že podpora športu na Slovensku nie je jednoduchou záležitosťou a som šťastný, že som videl naozaj seriózny záujem spoločnosti Niké o pridanie futsalu do svojho „halového“ portfólia športov.“ 

Na snímke výkonný riaditeľ Niké Roman Berger a predseda Slovenského futsalu Tomáš Takáč.
autor: Jakub Kotian, zdroj: TASR

Okrem reprezentácie mužov a žien sa Niké stáva generálnym partnerom aj najvyšších súťaží. Mužská súťaž ponesie názov Niké Futsal Extraliga a od novej sezóny bude súťaž nežného pohlavia po novom Ženská Niké Futsal Liga. „Samozrejme, okrem reprezentácie, v ktorej účinkujú naši najlepší futsalisti, bolo v našom záujme podporiť aj ligové súťaže. Veď práve tam pôsobia najväčšie talenty a budúci reprezentanti. My v Niké ale okrem finančnej podpory máme v záujme „našim“ športom pomáhať aj väčšou vizibilitou a ponúkame možnosť klubom, či hráčom sa ukázať svojim fanúšikom, potenciálnym novým partnerom. Preto od novej sezóny má športový fanúšik na našej Niké TV možnosť sledovať okrem slovenskej hádzanej, basketbalu, volejbalu, futbalu, hokeja či šípok aj každý jeden duel mužskej futsalovej ligy. Chceme zvýšiť zážitok zo sledovania zápasov pre fanúšikov, podobne ako to poznajú aj v iných prestížnych futsalových súťažiach v Európe, preto jednotlivé zápasy budú v HD kvalite a so slovenským komentárom,“ prezradil výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger

Nový ročník Niké Futsal Extraligy mužov štartuje už v piatok 9. septembra. Všetky zápasy budete môcť naživo sledovať na Niké TV! Stačí vám na to iba váš mobil alebo počítač. Klikajte na www.nike.sk/niketv. 

Mohlo by vás zaujímať

4.kolo Niké Futsal Extraliga: Jasné víťazstvo Prievidze nad Komárnom, Lučenec deklasoval B.Bystricu

Včera

3.kolo Niké Futsal Extraligy: Dvojciferné víťazstvá B.Bystrice a Lučenca, bitka o Bratislavu pre Pinerolu

25.9.2022

2.kolo Niké Futsal Extraligy: Podpor Pohyb zvládol reparát, Lučenec zdolal akadémiu Pineroly

24.9.2022

1.kolo Niké Futsal Extraligy: Levice deklasovali B.Bystricu, Lučenec s hladkým víťazstvom v Žiline

14.9.2022

Mapujeme prípravu extraligistov: CopyLeaders nestačili na Bielsko-Bialu, remíza Lučenca s Bochniou

20.8.2022

ŽREB EXTRALIGY: Obhajca z Lučenca odštartuje v Žiline, Košice privítajú v 1.kole Prievidzu

5.8.2022

Žreb futsalovej extraligy sa uskutoční v piatok 5. augusta

4.8.2022

Pohyby v hráčskych kádroch extraligistov, poľský majster Zaťovič sa vracia domov

7.8.2022

Majstrom Slovenska MIMEL Lučenec. V treťom finále zdolal Banskú Bystricu 7:1

30.5.2022

PLAY-OFF 2.finále: MIMEL Lučenec zvládol druhý zápas v B.Bystrici, piatok môže rozhodnúť

26.5.2022

PLAY-OFF 1.finále: MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série víťazstvom 6:2 nad Banskou Bystricou

24.5.2022

Tretie miesto získali CopyLeaders Prievidza po druhopolčasovom obrate proti Podpor Pohyb Košice

22.5.2022