logo

Tretie miesto získali CopyLeaders Prievidza po druhopolčasovom obrate proti Podpor Pohyb Košice

piatok, 20.05.2022|Posledná aktualizácia 22.5.2022 18:23

Vo štvrtok večer sme spoznali bronzový tím pre extraligovú futsalovú sezónu 2021/2022. Po obrate v druhom polčase sa ním stali futsalisti CopyLeaders Prievidza.

Po dohode klubov a z jednohlasného rozhodnutia VV SF sa duel o bronz uskutočnil iba na jeden zápas, dejiskom bola CITY aréna v Prievidzi. Do zápasu lepšie vstúpili hostia, keď po tečovanej strele Bačo otvoril skóre. Domácim sa nedarilo v ofenzíve, aj napriek tomu ale nechytateľne pod brvno vyrovnal v ôsmej minúte Petrušić. Záver prvého dejstva ale patril opäť Košičanom, ktorí gólmi Terpaja a Trojana poslali svoj tím do dvojgólového vedenia.

Po obrátke naskočil do zápasu zranený Bundavica a domáci postupne ovládli dianie na ihrisku. K obratu zavelil už v 22.minúte Delunas, rovnaký hráč strelil aj tretí vyrovnávajúci gól. Po priamom kope a umnom rozohratí poslal prvýkrát v zápase CopyLeaders do vedenia Bundavica. V rovnakej minúte potrestal šiesty faul Košičanov premeneným desaťmetrovým kopom Horvat. Definitívne rozhodnutie gólom do prázdnej bránky pridal Petrušić.

Zápas o 3.miesto:

CopyLeaders Prievidza - Podpor Pohyb Košice 6:3 (1:3)
⚽️ 8., 33. Petrušić, 22., 28. Delunas, 29. Bundavica, 29. Horvat - 3. Bačo, 15. Terpaj, 20. Trojan

Mohlo by vás zaujímať

Majstrom Slovenska MIMEL Lučenec. V treťom finále zdolal Banskú Bystricu 7:1

30.5.2022

PLAY-OFF 2.finále: MIMEL Lučenec zvládol druhý zápas v B.Bystrici, piatok môže rozhodnúť

26.5.2022

PLAY-OFF 1.finále: MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série víťazstvom 6:2 nad Banskou Bystricou

24.5.2022

V piatok štartuje finále play-off v Lučenci, bronzový tím spoznáme vo štvrtok v Prievidzi

17.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec na penalty vyradil Prievidzu, MIBA do finále po víťazstve v Košiciach

11.5.2022

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec zdolal Prievidzu 4:0, B.Bystrica Podpor Pohyb až po predĺžení

9.5.2022

PLAY-OFF 1/4-finále: Favoriti nezaváhali ani v druhých zápasoch, bratislavská dráma v predĺžení

4.5.2022

PLAY-OFF 1/4-finále: Hostia v piatok bez gólov, dvojciferné víťazstvá Lučenca aj B.Bystrice

6.5.2022

V piatok štartuje štvrťfinále play-off, potrápi niekto favoritov na postup do semifinále?

6.5.2022

VV SF schválil výsledky aj tabuľku základnej časti extraligy 1.SLF

28.4.2022

18.kolo SLF: Spoznali sme štvrťfinalistov play-off, sezóna končí pre Makroteam a Komárno

26.4.2022

17.kolo SLF: B.Bystrica zdolala Prievidzu gólom 7 sekúnd pred koncom, Nové Zámky s dôležitým bodom z Levíc