logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

UEFA Futsal Champions League: bod s Omoniou Pinerole nestačil na postup, napokon skončila až tretia

utorok, 27.08.2019|Posledná aktualizácia 18.9.2019 15:52

Predkolo UEFA Futsal Champions League27. 8. 2019

Vaengir Jupiters (Island) – Pinerola Futsal 1994 0:8 (0:2) 

góly: Štefaňák, Bagin po 2, Čeřovský, Halás, Zaťovič, KozárGazi Üniversitesi  (Turecko) – Omonia Futsal (Cyprus) 2:8 (2:4)

Gazi Üniversitesi – Pinerola Futsal 1994 4:2 (1:0) 

góly: Aydogan, Ugurlu, Zaťovič (vlastný), Sümer Alvurdu – Bagin, Marušinec

Omonia Futsal – Vaengir Jupiters 8:1 (6:1)

Vaengir Jupiters – Gazi Üniversitesi 1:6 (1:3) 

Omonia Futsal – Pinerola Futsal 1994 5:5 (4:4) 

góly: Alves De Lima 2, Mantelli, Wanderson, G. Ioannou  – Kozár 3, Kyjovský, Štrbák ŽK: G. Ioannou – Kozár, Čeřovský, Harsa, Štefaňák, Zaťovič, Bagin 

1.-AC Omonia Nicosia --------3--2--1--0--21:8---7
2.-Gazi Universitesi -----------3--2--0--1--12:11--6
3.-Pinerola Futsal 1994 ------3--1--1--1--15:9---4
4.-Vaengir Jupiters ------------3--0--0--3---2:22---0

Ostatné skupiny – www.futsalplanet.com

skupina E: TSV Weilimdorf (Nemecko), Allstars Wiener Neustadt (Rakúsko, hostiteľ), Racing Futsal Luxembourg (Luxembursko), Sparta Belfast (Severné Írsko), skupina F: Luxol St. Andrews (Malta), Sjarmtrollan Idrettslag (Nórsko, hostiteľ), Dinamo Chisinau (Moldavsko), Fiorentino (San Marino), skupina G: Hovocubo (Holandsko, hostiteľ), Londýn Helvecia (Anglicko), Lynx FC (Gibraltar), PYF Saltiers (Škótsko), skupina H: Georgians (Gruzínsko), Varna City (Bulharsko, hostiteľ), Maccabi Nahalat Yitzhak Tel-Aviv (Izrael). skupina I: Leo Futsal Club (Arménsko), Futsal Gentofte (Dánsko), KMF Titograd (Čierna Hora, hostiteľ). Deväť víťazov skupín prechádza do Hlavného kola (8. až 13. októbra 2019)

Hlavné kolo Ligy majstrov vo futsale

Cesta A Skupina 1: Sporting CP (Portugalsko, víťaz LM 2018-2019), Ekonomac Kragujevac (Srbsko), Dobovec (Slovinsko, hostiteľ), Mostar SG (Bosna a Hercegovina), skupina 2: Benfica (Portugalsko), Halle Gooik (Belgicko, hostiteľ), Araz Naxçivan (Azerbajdžan), Kherson (Ukrajina), skupina 3: Barça (Španielsko), Ayat (Kazachstan), Ťjumen (Rusko), Vytis (Litva, hostiteľ), skupina 4: Kairat Almaty (Kazachstan), Murcia FS (Španielsko), Sport club KPRF (Rusko), Berettyóújfalu (Maďarsko, hostiteľ). Tri najlepšie tímy v každej zo štyroch skupín postupujú do Elitného kola. Cesta B Skupina 5: Record Bielsko-Biala (Poľsko), Sparta Praha (Česko, hostiteľ), víťazi skupiny C a F Predkola LM), skupina 6: Novo Vrijeme Makarska (Chorvátsko, hostiteľ), Víťazi skupín B, D (Pinerola) a I Predkola LM, skupina 7: Stalitsa Minsk (Bulharsko, hostiteľ), Liburn (Kosovo), víťazi skupín G a A Predkola LM, skupina 8: Pesaro (Taliansko), Uddevalla (Švédsko, hostiteľ), víťazi skupín H a E Predkola LM. Víťazi každej zo štyroch skupín postupujú do Elitného kola LM. Predkolo: 27. augusta až 1. septembra 2019 Hlavné kolo: 8. až 13. október Elitné kolo: 19. až 24. novembra 2019 Finále: 23. alebo 24. a 25. alebo 26. apríla 

Mohlo by vás zaujímať

Lučenec v sobotu v Lige majstrov na domácej palubovke

15.1.2021

SFZ o futsale

25.2.2020

V Lige majstrov nielen Pinerola

18.9.2019

International Masters Futsal 2019: víťazom SL Benfica

18.9.2019

MIBA CUP vyhral poľský majster

18.9.2019

Pracovné stretnutie so Štefanom Tarkovičom

18.9.2019

MIBA CUP aj s poľským majstrom

18.9.2019

Prípravné zápasy účastníkov Varta Futsal ligy

18.9.2019

MIBA Banská Bystrica rozširuje káder

18.9.2019

Tretí slovenský reprezentant do českej ligy: Martin Zdráhal do Interobalu Plzeň

18.9.2019

Pinerola zabojuje na Cypre o postup

18.9.2019

Historické 1. Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov začiatkom septembra

18.9.2019