logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Úradná správa SF č. 11 - 2021/22

piatok, 15.10.2021

1.) Športovo-technický úsek SF

- dôrazne žiada o prísne dodržiavanie vládnych nariadení pre organizáciu hromadných podujatí podľa usmernenia SF. Všetky stretnutia sa hrajú v režime OTP. Dodržiavania opatrení budú zaznamenávať delegáti v správach o stretnutiach 

U25: Na základe dohody klubov schvaľuje žiadosť o zmenu termínu stretnutia 16. kola medzi Mimel Lučenec - Futsal Team Levice. Stretnutie sa odohrá dňa 07.12.2021 o 19:00.
U26: Na základe dohody klubov schvaľuje žiadosť o zmenu termínu stretnutia 7. kola, Futsal Team Levice - Mimel Lučenec. Stretnutie sa odohrá 07.01.2022 o 19:30.
U27: Poplatky za delegované osoby za mesiac september 2021 prídu klubom v najbližšej zbernej faktúre podľa uznesenia.
U28: Na základe Správy delegáta zo stretnutia 4. kola medzi 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - MIBA Banská Bystrica za nevytlačenie zápisu o stretnutí a nezabezpečenie nosidiel s obsluhou udeľuje finančnú pokutu vo výške 40€. (RS B5/v, c s odkazom na ÚS č. 8, zo dňa 24.09.2021).
U29: Na základe dohody klubov schvaľuje zmenu termínu stretnutia 5. kola Futsal Team Komárno - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava. Stretnutie sa odohrá 14.10.2021 o 20:00.
U30: Na základe dohody klubov schvaľuje zmenu termínu stretnutia 10. kola Futsal Team Levice - Futsal Team Komárno a stretnutie sa odohrá 21.12.2021 19:30.
U31: Za neuhradenie zbernej faktúry v lehote splatnosti udeľuje finančnú pokutu klubu MŠK MAYERSON Nové Zámky vo výške 50€. (RS C/1/b, C/3/a - 13. bod).
U32: Za neuhradenie zbernej faktúry v lehote splatnosti udeľuje finančnú pokutu klubu MIBA Banská Bystrica vo výške 50€. (RS C/1/b, C/3/a - 13. bod).

2.) Komisia rozhodcov a delegátov SF

- oznamuje nové obsadenie R v stretnutí 4.kola 1.SLF:

Piatok 15.10.2021:

20:00 MIBA Banská Bystrica – Futsal Team Levice: (Marko, Mózer, Filkus, Kuspán)

- oznamuje obsadenie R a D v stretnutiach 6.kola 1.SLF:

Piatok 22.10.2021:

19:00 Mimel Lučenec - MIBA Banská Bystrica (Botka, Matula, Antalík, Hrmo)
20:00 MŠK Mayerson Nové Zámky - ŠK Makroteam Žilina (Budáč P. ml., Fischer, Rečka, Krchňavý)
20:00 Futsal Team Komárno - Podpor Pohyb Košice (Polomský, Mózer, Angyal, Kubinec)
20:15 CopyLeaders Prievidza - Pinerola 1994 Futsal Academy (Marko, Havrila, Nemček S., Ploštica)
20:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - Futsal Team Levice (Bohun, Kováčik, Bublávek, Čuhár)

- oznamuje obsadenie R na turnaj U19 v Srbsku 01.-07.11. (Matula)

- ospravedlnenia: Behančín 20.-25.10., Polomský od 13.10. do prihlásenia, Mózer 29.10 – 2.11.

KRaD SF dopĺňa na nominačnú listinu R pre súťažný ročník 2021/2022 1.SLF, U-17, U-19, ŽFE: Antalík.

3.) Matrika SF

Základná registrácia:

1249780 Adam Duchoň - TNF Prievidza

Prestup s obmedzením: do 30.06.2022

1234071 Samo Marušinec - 4FSC, o.z.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 18 - 2021/22

3.12.2021

Úradná správa SF č. 17 - 2021/22

26.11.2021

Úradná správa SF č. 16 - 2021/22

19.11.2021

Úradná správa SF č. 15 - 2021/22

12.11.2021

Úradná správa SF č. 14 - 2021/22

12.11.2021

Úradná správa SF č. 13 - 2021/22

29.10.2021

Úradná správa SF č. 12 - 2021/22

22.10.2021

Úradná správa SF č. 10 - 2021/22

8.10.2021

Úradná správa SF č. 9 - 2021/22

1.10.2021

Úradná správa SF č. 8 - 2021/22

24.9.2021

Úradná správa SF č. 7 - 2021/22

17.9.2021

Úradná správa SF č. 6 - 2021/22

10.9.2021