logo

Úradná správa SF č. 12 - 2023/24

piatok, 06.10.2023|Posledná aktualizácia 6.10.2023 10:11

1.) Športovo - technická komisia SF

U13: Po vzájomnej dohode klubov schvaľuje výmenu domáceho poradia v stretnutí 3.kola Niké Futsal Extraligy a zápas sa odohrá 13.10.2023 o 20:00 hod v ŠH Levice. 12.kolo Niké Futsal Extraligy Partizán Bardejov Futsal - Futsal Team Levice sa odohrá 19.1.2023 o 19:00 hod v MŠH Mier v Bardejove.
U14: Z dôvodu obsadenia ŠH Dukla na Štiavničkách (florbalový turnaj) odkladá stretnutie 4.kola Niké Futsal Extraligy MIBA Banská Bystrica - Futsal Team Levice na neurčito. Nový termín stretnutia bude oznámený po dohode klubov.
U15: Z dôvodu rekonštrukcie Starej jazdiarne a na základe dohody oboch klubov schvaľuje výmenu domáceho prostredia v 4.kole Niké Futsal Extraligy, duel MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice sa odohrá 20.10.2023 o 19:00 v ŠH Arena v Lučenci. 

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

- oznamuje obsadenie R a D 3.kola Niké Futsal Extraliga:

Piatok 13.10.2023

18:30 FSC Prievidza - MIBA Banská Bystrica (Botka, Filkus, Kubinec)
19:00 Mimel Lučenec - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Marko, Antalík, Kuspán)
20:00 Futsal Team Levice – Partizán Bardejov futsal (Matula, Michna, Ježík)
20:15 Pinerola 1994 Futsal Academy - Podpor Pohyb Košice (Bohun, Bublávek, Hlavenka)

Sobota 14.10.2023

19:15 ŠK Makroteam Žilina - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Belavý, Nagy, Cimprich) 

- oznamuje obsadenie R a D 1.blok FEJ U20:

Pondelok 16.10.2023 (ŠH Rosinky Žilina)

11:00 Futsal Academy Žilina - MIBA Banská Bystrica (Matula, Ďuriník, Ježík)
12:15 ŠK Makroteam Žilina - MIBA Banská Bystrica (Ďuriník, Matula, Ježík)
13:30 Futsal Academy Žilina - ŠK Makroteam Žilina (Matula, Ďuriník, Ježík)

Pondelok 16.10.2023 (ŠH Arena Lučenec)

10:00 Mimel Lučenec - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Filkus, Polomský, Hrmo)
11:15 Podpor Pohyb Košice - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Polomský, Filkus, Hrmo)
12:30 Mimel Lučenec - Pinerola 1994 Futsal Academy (Filkus, Polomský, Hrmo)
13:45 Podpor Pohyb Košice - Pinerola 1994 Futsal Academy (Polomský, Filkus, Hrmo)

Ospravedlnenie: Behančin 09.-17.10., Antalík 10.-11.11., Botka 27.-29.10., Budáč 27.-29.10., Šlapka 13.10.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 41 - 2023/24

7.6.2024

Úradná správa SF č. 40 - 2023/24

17.5.2024

Úradná správa SF č. 39 - 2023/24

10.5.2024

Úradná správa SF č. 38 - 2023/24

3.5.2024

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024

Úradná správa SF č. 33 - 2023/24

22.3.2024

Úradná správa SF č. 32 - 2023/24

15.3.2024

Úradná správa SF č. 30 - 2023/24

1.3.2024

Úradná správa SF č. 29 - 2023/24

23.2.2024