logo

Úradná správa SF č. 15 - 2023/24

piatok, 27.10.2023|Posledná aktualizácia 27.10.2023 11:09

1.) Športovo - technická komisia SF

U19: Po vzájomnej dohode klubov schvaľuje predohrávku 8.kola Niké Futsal Extraligy MIMEL Lučenec - ŠK Makroteam Žilina a zápas sa odohrá 16.11.2023 o 19:00 v ŠH ARENA Lučenec.
U20: Pre technické problémy v ŠH Rosinky odkladá zápas 5.kola Niké Futsal Extraligy ŠK Makroteam Žilina - Podpor Pohyb Košice na neurčito. Nový termín zápasu bude oznámený po dohode klubov. 

Žiada kluby v ŽNFL 2023/24, aby usporiadateľ príslušného bloku zápasov najneskôr do 1.11.2023 oznámil na email: zeny@futsalslovakia.sk a exekutiva@futsalslovakia.sk a na oficiálne emailové adresy zúčastnených klubov termín hracieho dňa bloku. 

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

- oznamuje zmenu obsadenia R 5.kola Niké Futsal Extraliga:

Piatok 27.10.2023  

19:00 Futsal Team Levice - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Bohun za Behančin)

·      oznamuje obsadenie R a D 6.kola Niké Futsal Extraliga: 

Piatok 03.11.2023 

18:30 FSC Prievidza - ŠK Makroteam Žilina (Bohun, Fischer, Krchňavý)
19:00 Partizán Bardejov BŠK-futsal - Podpor Pohyb Košice (Matula, Polomský, Hrmo)
19:30 MŠK Nové Zámky - Futsal Team Levice (Behančin, Nemček, Ježík)
20:00 MIBA Banská Bystrica - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Belavý, Filkus, Kubinec)
20:15 Pinerola 1994 Futsal Academy - Mimel Lučenec (Botka, Michna, Cimprich) 

·      oznamuje obsadenie R a D 2.blok FEJ U20: 

Pondelok 06.11.2023ŠH Rosinky Žilina 

11:00 Futsal Academy Žilina - Pinerola 1994 Futsal Academy (Behančin, Šlapka, Ježík)
12:15 ŠK Makroteam Žilina - Pinerola 1994 Futsal Academy (Šlapka, Behančin, Ježík)
13:30 Futsal Academy Žilina - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Behančin, Šlapka, Ježík)
14:45 ŠK Makroteam Žilina - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Šlapka, Behančin, Ježík) 

Pondelok 06.11.2023ŠH Arena Lučenec 

10:00 Mimel Lučenec - MIBA Banská Bystrica (Mózer, Polomský, Hrmo)
11:15 Podpor Pohyb Košice - MIBA Banská Bystrica (Polomský, Mózer, Hrmo)
12:30 Mimel Lučenec - Podpor Pohyb Košice (Mózer, Polomský, Hrmo) 

Ospravedlnenie: Behančin 27.-28.10., Matula 10.11. 

3.) Matričná komisia SF 

Základná registrácia: 

Transfer: 

MŠK Žilina FUTSAL Alexander Sadloň 1386437

Partizán Bardejov BŠK-futsal Matúš Loskot 1265684

Partizán Bardejov BŠK-futsal Stanislav Soroka 1363116

Partizán Bardejov BŠK-futsal Kristián Gmitter 1339528

FC Spartak Tlmače Filip Kovár 1381725

FC Spartak Tlmače Alex Kotrus 1413380

Podpor Pohyb Košice Adam Takáč 1381498

Podpor Pohyb Košice Ján Imrich 1353662

MŠK MAYERSON Nové Zámky Ufuk Kreci 1314590

MŠK MAYERSON Nové Zámky Peter Luzar 1326347

Partizán Bardejov BŠK-futsal Juraj Kuhajdík 1156700

ŠK Makroteam Žilina Stanislav Holeš 1375322

ŠK Makroteam Žilina Patrik Pojezdala 1326925

Partizán Bardejov BŠK-futsal Matej Škrepták 1289439

Sport Ladies Club Banská Bystrica Justína Babínová 1360861

Partizán Bardejov BŠK-futsal Daniel Čabala 1249509

MŠK MAYERSON Nové Zámky Viktor Vaš 1366633

MŠK MAYERSON Nové Zámky Šimon Glič 1361562

Mimel Lučenec Dominik Adamec 1364949

Pinerola 1994 Futsal Academy Ján Varga 1354117

Partizán Bardejov BŠK-futsal Peter Blaško 1334971

Partizán Bardejov BŠK-futsal Oliver Špilár 1229763

Meno Typ tranferu Cieľový klub 

Marek Paštrnák (1159546) Prestup s obmedzením 4FSC, o.z.

Martin Štrbák (1249627) Prestup s obmedzením 4FSC, o.z.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 40 - 2023/24

17.5.2024

Úradná správa SF č. 39 - 2023/24

10.5.2024

Úradná správa SF č. 38 - 2023/24

3.5.2024

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024

Úradná správa SF č. 33 - 2023/24

22.3.2024

Úradná správa SF č. 32 - 2023/24

15.3.2024

Úradná správa SF č. 30 - 2023/24

1.3.2024

Úradná správa SF č. 29 - 2023/24

23.2.2024

Úradná správa SF č. 27 - 2023/24

9.2.2024