logo

Úradná správa SF č. 17 - 2023/24

piatok, 10.11.2023|Posledná aktualizácia 10.11.2023 10:09

1.) Športovo - technická komisia SF

U24: Po dohode klubov upravuje hrací čas v zápase 8.kola Niké Futsal Extraligy FSC Prievidza - Futsal Team Levice, zápas sa odohrá 17.11.2023 o 17:30 hod v ŠH Olympionikov v Prievidzi.
U25:
Po vzájomnej dohode klubov z dôvodu prerábky v ŠH Mier odkladá zápas 7.kola Niké Futsal Extraligy Partizán Bardejov - FSC Prievidza a zápas sa odohrá 22.12.2023 o 18:30 hod v ŠH Olympionikov v Prievidzi.
U26: Na základe dohody klubov a z dôvodu nemožnosti hrať zápas v pôvodnom termíne odkladá zápas 8.kola Niké Futsal Extraligy Podpor Pohyb Košice - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava na 23.2.2024 o 19:00 hod v ŠH Stará Jazdiareň v Košiciach.

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

·      oznamuje zmenu obsadenia R 7.kola Niké Futsal Extraliga:

Sobota 11.11.2023

18:30 ŠK Makroteam Žilina - Pinerola 1994 Futsal Academy (Budáč za Polomský)

·      oznamuje obsadenie R a D 8.kola Niké Futsal Extraliga:

Štvrtok 16.11.2023

19:00 Mimel Lučenec - ŠK Makroteam Žilina (Polomský, Nagy, Kubinec)

Piatok 17.11.2023

17:30 FSC Prievidza - Futsal Team Levice (Budáč, Bublávek, Ježík)
19:00 Pinerola 1994 Futsal Academy - Partizán Bardejov BŠK-futsal (Bohun, Antalík, Krchňavý)
20:00 MIBA Banská Bystrica - MŠK Nové Zámky (Belavý, Fischer, Hrmo)

·      oznamuje obsadenie R a D 3.blok FEJ U20:

Utorok 14.11.2023 ŠH Rosinky Žilina

11:00 ŠK Makroteam Žilina - Mimel Lučenec (Behančin, Ďuriník, Ježík)
12:15 Futsal Academy Žilina - Mimel Lučenec (Ďuriník, Behančin, Ježík)
13:30 ŠK Makroteam Žilina - Podpor Pohyb Košice (Behančin, Ďuriník, Ježík)
14:45 Futsal Academy Žilina - Podpor Pohyb Košice (Ďuriník, Behančin, Ježík)

·      oznamuje obsadenie R a D 1.blok FEJ U15:

Nedeľa 19.11.2023 ŠH Arena Lučenec 

10:00 Podpor Pohyb Košice - FSC Prievidza (Antalík)
11:00 Mimel Lučenec - FSC Prievidza (Antalík)
12:00 Podpor Pohyb Košice - Futsal Academy Žilina (Antalík)
13:00 Mimel Lučenec - Futsal Academy Žilina (Antalík)

·      oznamuje obsadenie R a D na prípravné medzištátne stretnutia:

Utorok 21.11.2023 ŠH Nový dom športu BA

13:00 Slovensko U23 – Francúzsko U23 (Behančin, FRA, Bohun)

Streda 22.11.2023 ŠH Nový dom športu BA

15:45 Slovensko U23 – Francúzsko U23 (FRA, Budáč, Bohun)

Ospravedlnenie: Polomský 11.11. oneskorene, Belavý 24.-26.11., Marko 15.12.-15.01., Čuhár 17.-19.11., Hlavenka k dispozícii 24.11.

3.) Disciplinárna komisia SFZ

Vylúčenie po ČK – pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie:

U 646 – Marko Beran / 1340127 / Mimel Lučenec, FEJ U-20 / – vylúčenie za telesné napadnutie – vrazenie do súpera nadmernou silou v prerušenej hre podľa čl. 49/1a DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 2 s. s. podľa čl. 49/2a DP od 17.10.2023. DS už bola vykonaná. 

U 647 – Samuel Kaštan / 1334578 / MŠK Žilina FUTSAL, FEJ U-20 / – vylúčenie za hrubé nešportové správanie – zmarenie jasnej gólovej príležitosti úmyselnou hrou rukou podľa čl. 46/1a DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 1 s. s. podľa čl. 46/2 DP, od 06.11.2023. DS už bola vykonaná. 

U 648 – Lukáš Černák / 1327089 / MŠK Nové Zámky, FEJ U-20 / – vylúčenie za hrubé nešportové správanie – zmarenie jasnej gólovej príležitosti držaním súpera mimo PÚ podľa čl. 46/1b DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 1 s. s. podľa čl. 46/2 DP, od 07.11.2023.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024

Úradná správa SF č. 33 - 2023/24

22.3.2024

Úradná správa SF č. 32 - 2023/24

15.3.2024

Úradná správa SF č. 30 - 2023/24

1.3.2024

Úradná správa SF č. 29 - 2023/24

23.2.2024

Úradná správa SF č. 27 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 26 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 25 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 24 - 2023/24

19.1.2024