logo

Úradná správa SF č. 19 - 2022/23

piatok, 18.11.2022|Posledná aktualizácia 18.11.2022 10:18

1.) Komisia R a D

· oznamuje obsadenie R a D 10.kola Niké Futsal Extraliga: 

Štvrtok 24.11.2022

20:00 MIBA Banská Bystrica - Futsal Team Levice (Behančin, Havrila, Mózer, Ploštica) 

Piatok 25.11.2022

19:00 Mimel Lučenec - ŠK Makroteam Žilina (Cisko, Šeršeň, Hrmo)
20:15 CopyLeaders Prievidza - Podpor Pohyb Košice (Budáč, Fischer, Polomský, Hlavenka)
20:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - MŠK MAYERSON Nové Zámky (Michna, Angyal, Bohun, Kubinec) 

· oznamuje obsadenie R a D 2.blok FEJ U15:

Nedeľa 20.11.2022 ŠH Levice

12:00 Futsal Team Levice - Mimel Lučenec (Polomský, Filkus)
13:15 FC Spartak Tlmače - Mimel Lučenec (Filkus, Polomský)
14:30 Futsal Team Levice - CopyLeaders Prievidza (Polomský, Filkus)
15:45 FC Spartak Tlmače - CopyLeaders Prievidza (Filkus, Polomský)

Nedeľa 27.11.2022 ŠH Žilina

13:00 Futsal Academy Žilina - Futsal Team Komárno (Michna, Botka, Ploštica)
14:15 ŠK Makroteam Žilina - Futsal Team Komárno (Botka, Michna, Ploštica)
15:30 Futsal Academy Žilina - ŠK Makroteam Žilina (Michna, Botka, Ploštica) 

· oznamuje obsadenie R a D 1.blok FEJ U17:

Štvrtok 24.11.2022 ŠH Lučenec

10:00 Mimel Lučenec – Futsal Academy Žilina (Polomský, Mózer, Kuspán)
11:15 Podpor Pohyb Košice – Futsal Academy Žilina (Mózer, Polomský, Kuspán)
12:30 Mimel Lučenec – Pinerola 1994 Futsal Academy (Polomský, Mózer, Kuspán)

13:45 Podpor Pohyb Košice – Pinerola 1994 Futsal Academy (Mózer, Polomský, Kuspán)

Štvrtok 24.11.2022 ŠH Levice

11:00 Futsal Team Levice - MIBA Banská Bystrica (Behančin, Kováčik, Hrmo)
12:15 Futsal Team Komárno - MIBA Banská Bystrica (Kováčik, Behančin, Hrmo)
13:30 Futsal Team Levice - CopyLeaders Prievidza (Behančin, Kováčik, Hrmo)
14:45 Futsal Team Komárno - CopyLeaders Prievidza (Kováčik, Behančin, Hrmo)

 

· oznamuje obsadenie R a D 2.blok FEJ U17:

Pondelok 28.11.2022 ŠH Žilina

11:00 Futsal Academy Žilina - CopyLeaders Prievidza (Michna, Nemček, Badura)
12:15 Pinerola 1994 Futsal Academy - CopyLeaders Prievidza (Nemček, Michna, Badura)
13:15 Futsal Academy Žilina - MIBA Banská Bystrica (Michna, Nemček, Badura)
14:30 Pinerola 1994 Futsal Academy - MIBA Banská Bystrica (Nemček, Michna, Badura) 

Ospravedlnenia: Šlapka 25.-26.11., Belavý 26.11.

2.) Športovo-technická komisia

U29: Po dohode mužstiev schvaľuje termín dohrávky 2.kola Niké Futsal Extraligy CopyLeaders Prievidza - MIBA Banská Bystrica a zápas sa odohrá 18.11.2022 o 19:15 h v CITY aréne v Prievidzi.

U30: Schvaľuje termín predohrávky 12.kola Niké Futsal Extraligy Futsal Team Komárno - MIBA Banská Bystrica z dôvodu koncertu v hale. Po dohode klubov sa stretnutie odohrá 15.12.2022 o 20:00 v ŠH Komárno.

U31: Schvaľuje termín predohrávky 10.kola Niké Futsal Extraligy MIBA Banská Bystrica - Futsal team Levice z dôvodu obsadenia ŠH. Po dohode klubov sa stretnutie odohrá 24.11.2022 o 20:00 v ŠH na Štiavničkách v B. Bystrici.

U32: Schvaľuje zmenu termínu 11.kola Niké Futsal Extraligy ŠK Makroteam Žilina - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava a zápas sa odohrá v nedeľu 11.12.2022 o 18:00 h v ŠH Rosinky v Žiline.

U33: Kontumuje stretnutia 1. bloku U-15 CopyLeaders Prievidza - Futsal Team Komárno a CopyLeaders Prievidza - Mimel Lučenec, priznáva 3 body a skóre 5:0 v prospech Futsal Team Komárno a Mimel Lučenec v zmysle SP čl. 81/1 písm. b) s použitím SP čl. 11/2.

U34: Kontumuje stretnutia 1. bloku U-15 FC Spartak Tlmače - ŠK Makroteam Žilina, Futsal Team Levice - ŠK Makroteam Žilina a priznáva 3 body a skóre 5:0 v prospech FC Spartak Tlmače a Futsal Team Levice v zmysle SP čl. 81/1 písm. b) s použitím SP čl. 11/2.

U35: Schvaľuje nový termín 10.kola Niké Futsal Extraligy Futsal Team Komárno - Pinerola 1994 Futsal Academy Bratislava z dôvodu obsadenia ŠH (stužková slávnosť), duel sa odohrá 5.1.2023 o 20:45 h v Komárne.

3.) Matrika SF: 

Základná registrácia:

1380576 Samuel Gerát Mimel Lučenec
1424975 Kevin Doboš CopyLeaders Prievidza
1385154 Tobiaš Hurtiš CopyLeaders Prievidza
1358147 Jakub Ján Perniš CopyLeaders Prievidza
1444686 Miroslav Gerdenich CopyLeaders Prievidza
1408575 Martin Mokrý CopyLeaders Prievidza
1409033 Adam Ondruška MŠK Žilina FUTSAL
1386290 René Poláček MŠK Žilina FUTSAL
1389104 Nicolas Slúčik MŠK Žilina FUTSAL
1407716 Máté Rónai Futsal Team Komárno
1436951 Vincent Rigó Futsal Team Komárno
1373381 Eduard Borák MŠK Žilina FUTSAL
1408608 Ľuboš Zbiňovec CopyLeaders Prievidza
1415937 Hugo Ficel CopyLeaders Prievidza
1354760 Marek Húska CopyLeaders Prievidza
1396865 Cedrik Hausner CopyLeaders Prievidza
1397667 Samuel Dudáš Futsal Team Levice
1388615 Adam Štrba Futsal Team Levice
1351664 Maximilián Mizerák Futsal Team Levice
1330153 Dávid Macháček MŠK Žilina FUTSAL
1347212 Marcus Féder Pinerola 1994 Futsal Academy
1410877 Sebastián Gajdoš CopyLeaders Prievidza
1248625 Lukáš Dzurik CopyLeaders Prievidza

4.) Disciplinárna komisia SFZ

U 673 – Jakub Mahút / 1329120 / ŠK Makroteam Žilina, Niké Futsal Extraliga / – vylúčenie za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti držaním súpera mimo BÚ podľa čl. 45/1b DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 1 s. s. podľa čl. 45/2 DP od 12.11.2022.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 21 - 2022/23

2.12.2022

Úradná správa SF č. 18 - 2022/23

11.11.2022

Úradná správa SF č. 17 - 2022/23

4.11.2022

Úradná správa SF č. 16 - 2022/23

28.10.2022

Úradná správa SF č. 15 - 2022/23

21.10.2022

Úradná správa SF č. 14 - 2022/23

14.10.2022

Úradná správa SF č. 12 - 2022/23

30.9.2022

Úradná správa SF č. 11 - 2022/23

23.9.2022

Úradná správa SF č. 10 - 2022/23

16.9.2022

Úradná správa SF č. 9 - 2022/23

9.9.2022

Úradná správa SF č. 8 - 2022/23

3.9.2022

Úradná správa SF č. 7 - 2022/23

26.8.2022