logo

Úradná správa SF č. 20 - 2023/24

piatok, 01.12.2023|Posledná aktualizácia 1.12.2023 11:55

1.) Športovo - technická komisia SF

U29: Poplatky za delegované osoby v Niké Futsal Extralige 2023/24, extralige U-20 2023/24 a extralige U-17 2023/24 za mesiac november 2023 nájdu kluby v zberných faktúrach za mesiac november/2023. 

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

· oznamuje obsadenie R a D 10.kola Niké Futsal Extraliga:

Piatok 08.12.2023

18:30 FSC Prievidza - MŠK Nové Zámky (Behančin, Michna, Badura)
19:00 Futsal Team Levice - Mimel Lučenec (Bohun, Bublávek, Čuhár)
19:00 Partizán Bardejov BŠK-futsal - ŠK Makroteam Žilina (Botka, Antalík, Kuspán)
20:00 MIBA Banská Bystrica - Podpor Pohyb Košice (Matula, Polomský, Cimprich)
20:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - Pinerola 1994 Futsal Academy (Budáč, Belavý, Krchňavý) 

· oznamuje obsadenie R a D 2. blok ženská Niké Futsal Extraliga:

Sobota 09.12.2023 ŠH Mier Bardejov

15:30 Partizán Bardejov futsal – Futsal Košice (Marko, Cisko, Kuspán)
16:45 FK Prešov futsal – Futsal Košice (Cisko, Marko, Kuspán)
18:00 Partizán Bardejov futsal – FK Prešov futsal (Marko, Cisko, Kuspán) 

· oznamuje obsadenie R a D 4.blok FEJ U20:

Pondelok 04.12.2023 ŠH Dom športu BA

10:00 MŠK Nové Zámky - Mimel Lučenec (Bublávek, Angyal, Krchňavý)
11:15 Pinerola 1994 Futsal Academy - Mimel Lučenec (Angyal, Bublávek, Krchňavý)
12:30 MŠK Nové Zámky - Podpor Pohyb Košice (Bublávek, Angyal, Krchňavý)
13:45 Pinerola 1994 Futsal Academy - Podpor Pohyb Košice (Angyal, Bublávek, Krchňavý) 

· oznamuje obsadenie R a D 3.blok FEJ U15:

Nedeľa 10.12.2023 ŠH SOŠ Šaca

14:30 Mimel Lučenec – FT Levice/Spartak Tlmače (Marko)
15:30 Podpor Pohyb Košice - FT Levice/Spartak Tlmače (Marko)
16:30 Mimel Lučenec - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Marko)
17:30 Podpor Pohyb Košice - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava (Marko) 

· oznamuje obsadenie R a D 3.blok FEJ U17:

Utorok 12.12.2023 ŠH Rosinky ZA

11:00 Futsal Academy Žilina – Mimel Lučenec (Matula, Nemček)
12:15 Mimel Lučenec - Podpor Pohyb Košice (Nemček, Matula)
13:30 Futsal Academy Žilina – Podpor Pohyb Košice (Matula, Nemček) 

Ospravedlnenie: Filkus 08.12., DZ Badura 17.-22.12.

3.) Matrika SF:

Základná registrácia:

4FSC, o.z. (Slovensko) Patrik Kostolný 1361745
4FSC, o.z. (Slovensko) Oliver Baranovič 1379319
4FSC, o.z. (Slovensko) Tomáš Kohout 1390945
4FSC, o.z. (Slovensko) Slavomír Škrabák 1390951
4FSC, o.z. (Slovensko) Filip Hanták 1385383
4FSC, o.z. (Slovensko) David Lang 1384935
Pinerola 1994 Futsal Academy Raphael Benedict Pokorný 1362582
4FSC, o.z. (Slovensko) Matúš Pruša 1396766
4FSC, o.z. (Slovensko) Lukáš Markovič 1396817
4FSC, o.z. (Slovensko) Richard Hlavatý 1384120
4FSC, o.z. (Slovensko) Kenzi Belmechri 1383617
4FSC, o.z. (Slovensko) Lukáš Prídala 1395381
4FSC, o.z. (Slovensko) Matúš Hipki 1431609
MŠK Nové Zámky Dávid Hegedüš 1248551
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Nikolas Varinský 1392253
Partizán Bardejov BŠK-futsal Patrik Gerčák 1153621
4FSC, o.z. (Slovensko) Filip Streška 1397294
4FSC, o.z. (Slovensko) Jonáš Palaj 1395312
4FSC, o.z. (Slovensko) Dominik Michalov 1390946
4FSC, o.z. (Slovensko) Alexander Hubina 1396394
4FSC, o.z. (Slovensko) Adam Čepko 1374441
4FSC, o.z. (Slovensko) Lukáš Kočiš 1395114
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Samuel Kuchta 1442770
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Matúš Kubík 1430027
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Tobias Hazda 1420084
FSC Prievidza (Slovensko) Dávid Môťovský 1425499)
FSC Prievidza (Slovensko) Patrik Gogora 1417498
FSC Prievidza (Slovensko) Sofia Kapušová 1432442
FSC Prievidza (Slovensko) Simon Kapuš 1432443
FSC Prievidza (Slovensko) Sabina Ambrózová 1392049
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Marcel Üvegeš 1307109
FSC Prievidza (Slovensko) Šimon Kušnír 1426463
FSC Prievidza (Slovensko) Lukáš Dolog 1439514
FSC Prievidza (Slovensko) David Svitok 1452483
FSC Prievidza (Slovensko) Alex Homola 1453622
FSC Prievidza (Slovensko) Peter Perniš 1417648
FSC Prievidza (Slovensko) Tomáš Oršula 1415645
FSC Prievidza (Slovensko) Jakub Kiaba 1408430
FSC Prievidza (Slovensko) Marcus Kaňa 1425065
FSC Prievidza (Slovensko) Adrián Brida 1424822
FSC Prievidza (Slovensko) Samuel Vrecko 1451593
OZ Futsal KE (Slovensko) Vanesa Hrehová 1383581
OZ Futsal KE (Slovensko) Ema Sedlačková 1331669
OZ Futsal KE (Slovensko) Marianna Šalitrošová 1343377
OZ Futsal KE (Slovensko) Sofia Papajová 1375794
Mimel Lučenec (Slovensko) Ján Alex Bračok 1429115
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Lukáš Mahdoň 1423966
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Martin Sotolár 1448507
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Ján Janíček 1389146
Sport Ladies Club Banská Bystrica Daniela Jendrušová 1299324
4FSC, o.z. (Slovensko) Peter Iuhanyak 1379453
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Miroslav Nižňanský 1413097
Partizán Bardejov BŠK-futsal Marek Vasiľ 1293890
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Andrej Mintál 1355955
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Matúš Surán 1385894
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Sofia Porvazníková 1490764
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Matúš Miko 1424867
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Alex Nemček 1475913
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Martin Lacko 1446382
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Daniel Priščák 1394536
Podpor Pohyb Košice (Slovensko) Pavol Cerňák 1403167
FSC Prievidza (Slovensko) Kristína Hrádeľová 1286223
ŠK Makroteam Žilina (Slovensko) Ivona Vančová 1234934
Partizán Bardejov BŠK-futsal Mikuláš Fedor 1321915
FSC Prievidza (Slovensko) Simon Oršula 1415646
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) Jakub Gajdošík 1345526
MŠK Žilina FUTSAL (Slovensko) David Gacho 1388007
FSC Prievidza (Slovensko) Kristína Pálová 1367079
Mimel Lučenec (Slovensko) Samuel Komár 1483458
OZ Futsal KE (Slovensko) Vivien Laura Szőke 1369438
OZ Futsal KE (Slovensko) Laura Gavurová 1270706
OZ Futsal KE (Slovensko) Alexandra Kotiková 1403211
Partizán Bardejov BŠK-futsal Sofia Bortníková 1413828
Partizán Bardejov BŠK-futsal Viktória Cuperová 1369037
Partizán Bardejov BŠK-futsal Linda Hlavinková 1377799
Partizán Bardejov BŠK-futsal Radoslava Jacenková 1363840
Partizán Bardejov BŠK-futsal Sofia Dupkalová 1377888
Partizán Bardejov BŠK-futsal Tamara Solárová 1327980
FSC Prievidza (Slovensko) Martin Bača 1207382
FSC Prievidza (Slovensko) Michal Gabužda 1329780
OZ Futsal KE (Slovensko) Lenka Sabová 1399968
Partizán Bardejov BŠK-futsal Vanesa Vojsová 1381657
Partizán Bardejov BŠK-futsal Vanesa Kapcová 1402429
Partizán Bardejov BŠK-futsal Dominika Bereščáková 1333938
Partizán Bardejov BŠK-futsal Kristína Harčarufková 1334044 

Transfer:

Meno Typ tranferu Cieľový klub

Romana Kováčová (1338676) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Roderika Minichová (1292008) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Sofia Maurerová (1289983) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Michaela Zábojníková (1342250) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Dominika Živčicová (1271340) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Simona Duchoňová (1291451) Prestup s obmedzením FSC Prievidza
Nina Galková (1392433) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Kevin Doboš (1424975) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Cedrik Hausner (1396865) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Daniel Dobrovič (1395170) Prestup (klasický) MŠK Žilina FUTSAL
Ľuboš Zbiňovec (1408608) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Hugo Ficel (1415937) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Viktória Králiková (1373991) Prestup s obmedzením ŠK Makroteam Žilina
Veronika Luteránová (1311438) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Zuzana Tomčíková (1323576) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Nikoleta Hološková (1223978) Prestup (klasický) FSC Prievidza
Nikola Gajdošová (1415507) Prestup s obmedzením OZ Futsal KE
Nikola Vagaská (1280097) Prestup s obmedzením Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal
Anna Valancová (1266611) Prestup s obmedzením Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal
Natália Pustajová (1326337) Prestup s obmedzením FSC Prievidza 

4.) Disciplinárna komisia SFZ 

Vylúčenie po ČK – pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie:

U 754 – Rastislav Haramia / 1304092 / 4FSC, o.z., Niké Futsal Extraliga / – vylúčenie za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti kopnutím súpera pred PÚ podľa čl. 45/1b DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 1 s. s. podľa čl. 45/2 DP od 25.11.2023.

U 755 – Thomas Kuľbaga / 1408611 / Podpor Pohyb Košice, FEJ – U17 / – vylúčenie za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti držaním súpera podľa čl. 45/1b, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu športu na 1 s. s. podľa čl. 45/2 DP, od 28.11.2023.

Vylúčenie po 2. ŽK - pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie podľa čl. 37/3 DP na 1 súťažné stretnutie:

U 756 – Martin Csiba / 1334394 / Pinerola 1994 Futsal Academy, Niké Futsal Extraliga / – od 25.11.2023. 

Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – pozastavenie výkonu športu podľa čl. 37/5a DP na 1 majstrovské stretnutie:

U 757 – Szabolcs Jakubík / 1305509 / Futsal Team Levice, Niké Futsal Extraliga / – od 25.11.2023.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 3 - 2024/25

19.7.2024

Úradná správa SF č. 2 - 2024/25

12.7.2024

Úradná správa SF č. 1 - 2024/25

6.7.2024

Úradná správa SF č. 42 - 2023/24

21.6.2024

Úradná správa SF č. 41 - 2023/24

7.6.2024

Úradná správa SF č. 40 - 2023/24

17.5.2024

Úradná správa SF č. 39 - 2023/24

10.5.2024

Úradná správa SF č. 38 - 2023/24

3.5.2024

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024