logo

Úradná správa SF č. 23 - 2023/24

piatok, 12.01.2024|Posledná aktualizácia 12.1.2024 16:40

1.) Športovo - technická komisia SF

U34: Odkladá zápas 12.kola Niké Futsal Extraligy MIBA Banská Bystrica - FSC Prievidza z dôvodu obsadenia ŠH Dukla na Štiavničkách - turnaj v jude. Nový termín bude oznámený po dohode klubov.
U35:
Pôvodne odložený zápas 12.kola Niké Futsal Extraligy MIBA Banská Bystrica - FSC Prievidza z dôvodu obsadenia ŠH Dukla na Štiavničkách - turnaj v jude, sa po zrušení turnaja z dôvodu covidu účastníkov odohrá v pôvodnom termíne 19.1.2024 o 20:00 hod v ŠH Dukla B.Bystrica.

2.) Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF:

- oznamuje zmenu obsadenia R 3.blok ženská Niké Futsal Extraliga:

Sobota 13.01.2024 ŠH Badín

09:45 Sport Ladies Club B.Bystrica futsal - FSC Prievidza (Matula za Michna)
11:00 ŠK Makroteam Žilina - FSC Prievidza (Matula za Michna)
12:15 Sport Ladies Club B.Bystrica futsal - ŠK Makroteam Žilina (Matula za Michna)

- oznamuje obsadenie R a D 12.kola Niké Futsal Extraliga:

Piatok 19.01.2024

19:00 Partizán Bardejov futsal - Futsal team Levice (Behančin, Filkus, Kuspán)
19:00 Podpor Pohyb Košice - Pinerola 1994 Futsal Academy BA (Belavý, Marko, Hrmo)
19:30 MŠK Futsal Nové Zámky - MIMEL Lučenec (Fischer, Nagy, Čuhár)
20:00 MIBA Banská Bystrica - FSC Prievidza (Bublávek, Michna, Kubinec)
20:30 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - ŠK Makroteam Žilina (Botka, Nemček, Cimprich)

- oznamuje obsadenie R a D Final Four žien Niké Futsal Extraliga:

Sobota 20.01.2024 ŠH Stará Jazdiareň, Košice

12:30 FK Prešov futsal - Prievidza / Banská Bystrica (Matula, Šlapka, Ježík)
14:00 ŠK Makroteam Žilina - Partizán Bardejov futsal (Šlapka, Matula, Ježík)

o 3.miesto

15:45 (Šlapka, Matula, Ježík)

Finále

17:15 (Matula, Šlapka, Ježík)

- oznamuje obsadenie R a D 4.bloku FEJ U20:

Utorok 23.01.2024 ŠH Badíns

16:00 MIBA Banská Bystrica - ŠK Makroteam Žilina (Matula, Antalík, Badura)

- oznamuje obsadenie R a D 4.blok FEJ U17:

Pondelok 22.01.2024 ŠH Lučenecd

10:00 Mimel Lučenec - Podpor Pohyb Košice (Antalík, Filkus)
11:15 Podpor Pohyb Košice - Futsal Academy Žilina (Filkus, Antalík)
12:30 Mimel Lučenec - Futsal Academy Žilina (Antalík, Filkus)n

- oznamuje obsadenie R 6.blok FEJ U15:

Nedeľa 21.01.2024 ŠH Prievidza

17:15 Futsal Academy Žilina - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA (Ďuriník, Charbuliak)
18:15 FSC Prievidza - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA (Ďuriník, Charbuliak)
19:15 Futsal Academy Žilina - FT Levice/Spartak Tlmače (Ďuriník, Charbuliak)
20:15 FSC Prievidza - FT Levice/Spartak Tlmače (Ďuriník, Charbuliak)

Komisia rozhodcov SF a komisia delegátov SF oznamuje, že zimný seminár R a D SF sa uskutoční dňa 24.02.2024. Miesto konania bude upresnené v nasledujúcich ÚS SF. Každý účastník seminára uhradí účastnícky poplatok 20,-€ do 19.02.2024 na transparentný účet SF: SK6609000000000011495643.

Ospravedlnenia: Michna 13.01. po termíne

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 29 - 2023/24

Dnes

Úradná správa SF č. 27 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 26 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 25 - 2023/24

9.2.2024

Úradná správa SF č. 24 - 2023/24

19.1.2024

Úradná správa SF č. 22 - 2023/24

6.1.2024

Úradná správa SF č. 21 - 2023/24

8.12.2023

Úradná správa SF č. 20 - 2023/24

1.12.2023

Úradná správa SF č. 19 - 2023/24

26.11.2023

Úradná správa SF č. 18 - 2023/24

16.11.2023

Úradná správa SF č. 17 - 2023/24

10.11.2023

Úradná správa SF č. 16 - 2023/24

3.11.2023