logo

Úradná správa SF č. 30 - 2023/24

piatok, 01.03.2024|Posledná aktualizácia 1.3.2024 14:01

1.) Exekutíva SF

Exekutíva SF oznamuje delegovanie na zápasy riadené SF

- oznamuje obsadenie R na 16.kolo NFE:

Piatok 1.3.2024:

19:30 hod Podpor Pohyb Košice - Futsal team Levice (3.rozhodca Filkus) 

- oznamuje obsadenie R a D na dohrávku 11.kola NFE:

Utorok 5.3.2024:

19:30 hod MIMEL Lučeenc – 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA (Marko, Filkus, Kuspán) 

- oznamuje obsadenie R a D na 16.kolo NFE:

Piatok 8.3.2024:

19:00 hod Partizán Bardejov futsal - FSC Prievidza (Fischer, Polomský, Hlavenka)

- oznamuje obsadenie R a D na 17.kolo NFE:

Piatok 8.3.2024:

19:30 hod MŠK Futsal Nové Zámky - MIBA Banská Bystrica ( Bohún, Antalík, Krchňavý)

- oznamuje obsadenie R a D na Final Four o Slovenský pohár:

Piatok 8.3.2024 - Semifinále (ŠH Levice):

18:00 hod MIMEL Lučenec - Futsal team Levice (Behančín, Šlapka, Angyal, Badura)
20:30 hod Podpor Pohyb Košice - Futsal Team Komárno ( Budáč, Botka, Angyal, Badura)

Sobota 9.3.2024 (ŠH Levice):

13:00 hod Zápas o 3.miesto ( Fischer, Šlapka, Angyal, Krchňavý)
15:30 hod Finále Slovenského pohára ( Botka, Belavý, Angyal, Krchňavý)

- oznamuje obsadenie R a D na 6. a 7.blok extraligy U-20:

Streda 6.3.2024 (ŠH ARENA, Lučenec):

10:00 hod MIMEL Lučenec - MIBA Banská Bystrica (Botka, Michna, Hrmo)
11:15 hod Podpor Pohyb Košice - MIBA Banská Bystrica ( Michna, Botka, Hrmo)
12:30 hod MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice (Botka, Michna, Hrmo)
13:45 hod MIMEL Lučenec - MŠK Futsal Nové Zámky (Michna, Botka, Hrmo)
15:00 hod Podpor Pohyb Košice  - MŠK Futsal Nové Zámky (Botka, Michna, Hrmo )

Štvrtok 7.3.2024 (Dom Športu, Bratislava):

10:00 hod MŠK Futsal Nové Zámky - FA Žilina (Bohún, Angyal, Krchňavý)
11:15 hod Pinerola 1994 Futsal Academy BA - FA Žilina (Angyal, Bohún, Krchňavý)
12:30 hod MŠK Futsal Nové Zámky - ŠK Makroteam Žilina (Bohún, Angyal, Krchňavý)
13:45 hod Pinerola 1994 Futsal Academy BA  - ŠK Makroteam Žilina (Angyal, Bohún, Krchňavý) 

Ospravedlnenia: Rozhodcovia  Michna 8. - 18.3., Matula 1. - 10.3., Belavý 7.-8.3., Bohún 9.3., Bublávek 7. - 10.3., Budáč 5. - 7.3., Fischer 4. - 7.3., 

Delegáti: Čuhár 3.- 15.3., Krchňavý 18. - 25.3., Hlavenka k dispozícii 8. a 15.3.

2.) Disciplinárna komisia SFZ

Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – pozastavenie výkonu športu podľa čl. 37/5a DP na 1 majstrovské stretnutie:

U 875 – Tobias Dolník / 1344422 / ŠK Makroteam Žilina, FEJ U20 / – od 27.02.2024.

Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SF č. 3 - 2024/25

19.7.2024

Úradná správa SF č. 2 - 2024/25

12.7.2024

Úradná správa SF č. 1 - 2024/25

6.7.2024

Úradná správa SF č. 42 - 2023/24

21.6.2024

Úradná správa SF č. 41 - 2023/24

7.6.2024

Úradná správa SF č. 40 - 2023/24

17.5.2024

Úradná správa SF č. 39 - 2023/24

10.5.2024

Úradná správa SF č. 38 - 2023/24

3.5.2024

Úradná správa SF č. 37 - 2023/24

19.4.2024

Úradná správa SF č. 36 - 2023/24

12.4.2024

Úradná správa SF č. 35 - 2023/24

5.4.2024

Úradná správa SF č. 34 - 2023/24

4.4.2024