logo

Ženská reprezentácia zdolala v Ostrave rovesníčky z Českej rep. v oboch zápasoch

nedeľa, 19.12.2021|Posledná aktualizácia 20.12.2021 10:30

Futsalová reprezentácia žien zdolala v prvom zápase Českú rep. 3:1.

Ženská futsalová reprezentácia pred zápasom proti Českej republike v ostravskej hale Dubina 18. decembra 2021.

Aj keď šli české futsalistky v zápase do vedenia, ešte do polčasu sa podarilo našim dievčatám pod vedením Romana Sedlárika vyrovnať a v druhom polčase nakloniť misky váh na slovenská stranu. Hetrikom sa vyznamenala Wienerová.

Prípravný zápas v Ostrave, SH Dubina (18.12.):

ČESKÁ REP. - SLOVENSKO 1:3 (1:1)

⚽️ 1:1 Wienerová (Líšková), 1:2 Wienerová (Tyčiaková), 1:3 Wienerová (Tyčiaková)

Prípravný zápas v Ostrave, SH Dubina (19.12.):

ČESKÁ REP. - SLOVENSKO 2:6 (2:4)

⚽️ 3. Líšková (Wienerová), 4. Wienerová, 9. Tyčiaková, 15. Rybanská (Jančová), 26. Líšková (Tyčiaková), 31. Tyčiaková (Líšková)

Mohlo by vás zaujímať

Cieľ splnený! Futsalistky Slovenska postúpili do hlavnej fázy kvalifikácie o EURO

14.5.2022

Slovenky remizovali s Belgičankami 1:1, postup majú stále vo svojich rukách

12.5.2022

Slovenky na úvod predkvalifikácie ME zdolali domáci Gibraltár 4:2

11.5.2022

Ženská reprezentácia neberie na Gibraltári nič iné ako postup, dnes prvá domáca prekážka

11.5.2022

Širšia nominácia ženskej reprezentácie na májovú predkvalifikáciu ME na Gibraltári

26.4.2022

Ženská reprezentácia nešťastne prehrala prvý zápas, v druhom Slovinsko deklasovala 7:1

28.3.2022

Slovenky čaká v Leviciach dvojzápas proti Švédkam, ich kvalitu okúsia aj nové hráčky

25.3.2022

Nominácia ženskej futsalovej reprezentácie na dvojzápas proti Švédsku v Leviciach

18.3.2022

Zverenkyne Romana Sedlárika zabojujú o hlavné kolo ME v májovom predkole na Gibraltári