9.kolo Niké Futsal Extraligy: Lučenec nezaváhal proti N.Zámkom a vrátil sa na čelo, výhra Pineroly v B.Bystrici

piatok, 11.11.2022|Posledná aktualizácia 12.11.2022 13:06

V utorkovej predohrávke 9.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazila CopyLeaders Prievidza na domácej palubovke nad zverencami P.Gabaša a M.Chudého 6:1.

V CITY aréne v Prievidzi sa hral útočný futsal, na úvodný gól sa čakalo do desiatej minúty, kedy Petrušić otvoril zápasový účet. Už v nasledujúcej minúte ale svojim prvým gólom v sezóne Fedyk vyrovnal. O osude zápasu rozhodla pre Levice nešťastná trinásta minúta, kedy zverenci Marina Jukiča dvakrát dokázali prekonať Erika Bielika. Pred obrátkou ešte Horvat zvýšil na 4:1 a v druhom polčase potvrdili CopyLeaders tri body ďalšími dvomi gólmi. Petrušić strelil hetrik a v aktuálnej sezóne už strelil 11 gólov.

Najlepší strelec súťaže Patrik Zaťovič absentoval na palubovke pre reprezentačné povinnosti, keďže už zajtra čaká Slovensko súboj v kvalifikácii o postup na MS proti Nemecku v Leviciach, výkop zápasu je o 18:00, priamy prenos môžete sledovať na Niké TV.

MIMEL Lučenec sa po hladkom víťazstve nad futsalistami Nových Zámkov 8:2 vrátil na čelo ligy. Nestarnúci Fehérvári strelil dva góly, hostia strelili po jednom góle v každom polčase zásluhou Sama Komoru a Marcela Maríka.

Dvakrát prekonal inak dobre chytajúceho Blaškoviča s kapitánskou páskou Belaník.

Pred dôležitým súbojom v spodnej časti tabuľky sa predpovedal rôzny priebeh, ale takýto výsledok veru neočakával nik. Domáci tím sa na súpera veľmi dobre pripravil a zaskočil ho svojou hrou. Domáci dnes hrali s obrovskou chuťou, efektívne, presne, proste futsal, ktorý sa musel páčiť. Zaknihovali tak svoj suverénny víťazný rekord v krátkej histórii Komárna v najvyššej futsalovej súťaži. V posledných dvoch ligových stretnutiach, ktoré odohrali v domácom prostredí, nastrieľali súperom impozantných 19 gólov!

Výsledky 9.kola Niké Futsal Extraligy 2022/2023:

CopyLeaders Prievidza - Futsal team Levice 6:1 (4:1)
⚽️ 10., 13., 35. Petrušić, 13. fedyk vl., 19., 34. Horvat - 11. Fedyk

MIMEL Lučenec - MŠK MAYERSON Nové Zámky 8:2 (3:1)
⚽️ 10., 29. Fehérvári, 11. Washington, 12., 34. Belaník, 23. Grcić, 34. Leovski, 36. Babiak - 18. Komora S., 40. Marík M.

MIBA Banská Bystrica - Pinerola 1994 Futsal Academy BA 3:4 (2:1)
⚽️ 4. Konder, 17. Čief, 27. Telúch - 10. Buzek, 23. Csiba, 26. Marušinec, 40. Kyjovský

Futsal Team Komárno - ŠK Makroteam Žilina 9:1 (4:0)
⚽️ 2., 19., 25., 25. Hegedus, 7. Nguyen Cong, 15. Bevelaqua vl., 24., 39. Meszáros, 20. Oršolík - 40. Babiš

4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA - Podpor Pohyb Košice odložené na 24.2.2023

Odvolacia komisia SFZ zamietla jednohlasne podnet Pineroly, program štvrťfinále play-off

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj v chorvátskom Novigrade

24.3.2024

Nominácia reprezentácie do 17 rokov na kontrolný zraz v Bratislave

24.3.2024

Extraliga U-20: Akadémia Pineroly Bratislava ovládla súťaž bez jedinej prehry

21.3.2024

Futsal Love Serbia: Slovenské reprezentantky deklasovali na záver turnaja domáce Srbsko

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky Francúzska jasne zdolali naše reprezentantky 6:0

16.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Futsal Love Serbia: Na úvod prehra s Maďarskom, Slovenky zostrelila hetrikom Gajzágó

16.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Slovenská U-23 prehrala vo Fafe s domácim Portugalskom 1:4, v stredu na programe odveta