logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Brunovský je zdravotne v poriadku: "Motiváciu máme obrovskú, takáto šanca sa už nemusí opakovať"

streda, 07.04.2021|Posledná aktualizácia 07.4.2021 20:26

Anton Brunovský chýbal v dvojzápase proti Grécku kvôli zdravotným problémom, ale teraz je už plne pripravený a trénerovi Mariánovi Berkymu k dispozícii. Jeho skúsenosti môžu byť v závere kvalifikácie o EURO 2022 obrovským prínosom.

S akými pocitmi si prichádzal na zraz?

Teším sa, ako na každý zraz. Všetko je dobré, chlapci sú naladení dobre. Veľmi sa teším na tieto dva zápasy. O to viac, že na poslednom zraze som kvôli zraneniu nemohol byť.

Po zdravotnej stránke je teda všetko v poriadku?

Odohral som od zranenia nejaké štyri zápasy a vyzerá to fajn, takže áno, som v poriadku.

Navyše sa konečne hralo aj na Slovensku. O to lepšie aj smerom k repre?

Je to veľké plus, pretože doteraz boli rozohratí len legionári. Nám hráčom zo slovenskej ligy tie zápasy, aj keď ich bolo málo a ich kvalita nebola najvyššia, určite prospeli.

Čo očakávaš od Azerbajdžanu a Moldavska?

Azerbajdžan netreba podceňovať, aj keď budú mať asi trochu oklieštený tím. My však máme na to, aby sme vyhrali obidva zápasy. Pravdepodobne sa rozhodne v Moldavsku, čo bude pre niektorých najdôležitejší zápas kariéry v reprezentácii.

Na motiváciu sa ani netreba pýtať...

Motivácia je obrovská. Každý z nás cíti, že máme šancu dostať sa na záverečný šampionát. Je to niečo, čo sa už hlavne pre nás starších, nemusí opakovať. Ideme do toho naplno.

V Leviciach máte ako hráči dobré podmienky?

Áno, je to fajn. Futsal sa tu hráva dlho, hala je bezproblémová. Škoda, že nemôžu byť ľudia, pretože do Levíc vždy chodilo veľa divákov. Verím, že to napriek tomu zvládneme a budeme cítiť podporu od ľudí na diaľku.