Dohrávka 7.kola NFE: Bardejov odišiel z Prievidze so štrnásťgólovou predvianočnou nádielkou

sobota, 23.12.2023|Posledná aktualizácia 23.12.2023 09:25

V dohrávke 7.kola Niké Futsal Extraligy v Prievidzi ako prvý skóroval Bardejov, potom však už góly strieľali iba domáci hráči FSC.

Úvod vyšiel lepšie hosťom z východu Slovenska, ktorí sa v tretej minúte ujali vedenia, strelcom prvého a ako sa ukázalo neskôr aj jediného gólu Bardejova bol Miroslav Demčo. V 6. minúte Torres Iborra vyrovnal. Polčasový stav po domácom streleckom uragáne narástol až na 9:1. Aj v druhom polčase strieľali góly iba domáci a vyhrali ho presvedčivo 5:0.

Dohrávka 7.kola Niké Futsal Extraligy:

FSC Prievidza - Partizán Bardejov 14:1 (9:1)
⚽️ 6. Torres Iborra, 9., 11., 13. a 19. Vrábel, 11. a 20. Paesano, 16. Delunas, 17., 29. a 37. Hudek, 22. Pham Thanh, 28. a 40. Mičuda - 3. Demčo

Povedali po zápase:

Roman Sedlárik, tréner Prievidze: "Zaskočil nás prvý gól, ale boli sme nastavení jednoznačne, že ideme vyhrať. Začali sme hrať to čo vieme 1-2-1. Hrali sme v pohode a urobili sme si pekné vianoce. Stále je však čo zlepšovať, aby sme skončili tam, kde skončiť chceme. Teraz si dáme týždeň voľno a začneme sa pripravovať na zápas , ktorý nás čaká 12. januára v Košiciach", povedal ihneď po stretnutí tréner Sedlárik. Henrich Burghardt, prezident FSC: "Aj keď pre nás nezačal zápas šťastne, chlapci tento duel zvládli v hlavách i fyzicky veľmi dobre. Hostí sme ubehali a vo všetkých činnostiach sme boli lepší. Výsledok adekvátne zodpovedá nášmu výkonu", skonštatoval prvý muž prievidzského klubu.

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

7.4.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

16.kolo NFE: Lučenec víťazom základnej časti, Košice zvládli súboj o druhé miesto s Levicami

2.3.2024

Dohrávka 8.kola NFE: Skvelý výkon 4FSC FTVŠ na body v Košiciach napokon nestačil

24.2.2024

INŠTRUKTÁŽNE VIDEO PRE BRANKÁROV z futsalového kempu reprezentačného trénera M. Herka

20.2.2024

15.kolo NFE: Lučenec zdolal o šesť gólov akadémiu Pineroly, derby o východ pre Košice

18.2.2024

14.kolo NFE: Lučenec zničil Prievidzu, Pinerola v závere vybojovala všetky body v Banskej Bystrici

11.2.2024

Predohrávka 14.kola NFE: Levice si víťazstvom na FTVŠ upevnili druhé miesto v tabuľke

3.2.2024

13.kolo NFE: Prvá strata bodov Lučenca prišla v Košiciach, Pinerola zdolala Prievidzu