Drahovský strelil ďalší gól, dostal aj červenú kartu

streda, 05.05.2021|Posledná aktualizácia 5.5.2021 08:12

Tomáš Drahovský v utorkovom stretnutí strelil svoj 25. gól v sezóne, ale dostal aj červenú kartu.

autor: Futbol Sala Garcia

Celkovo mohol byť po stretnutí jeho Santa Colomy proti Cordobe spokojný, nakoľko sa radoval z výhry 5:3. Slovenský reprezentant vyrovnával v deviatej minúte stretnutia na 1:1. Polčas skončil 2:2. Domáci rozhodli o troch bodoch tromi gólmi po zmene strán. V polovici polčasu sa červenalo. Najskôr putoval pod sprchy po druhej žltej hosťujúci Perin, následne počas 31. minúty aj Tomáš Drahovský a päť minúť pred koncom sa pridal na zoznam vylúčených i druhý hráč Cordoby - Caio.

Tomáš Drahovský má momentálne na konte 25 gólov a je najlepším strelcom najvyššej španielskej súťaže a s trojgólovým náskokom. Santa Coloma sa nachádza v tabuľke na deviatom mieste a na play-off stráca bod. Valdepenas má ale na ôsmej pozícii dve stretnutia k dobru.

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

Reprezentácia do 23 rokov s prehrou aj v druhom zápase vo Fafe

15.3.2024

Dohrávka 11.kola NFE: MIMEL Lučenec potvrdil úlohu favorita aj proti 4FSC FTVŠ

7.3.2024

12.kolo NFE: Podpor Pohyb si podmanil Košice, zdolal aj Pinerolu, nevídaný obrat Levíc v Bardejove

20.1.2024

Na mládeži záleží! Spúšťame ďalší projekt: Nultý ročník majstrovstiev Slovenska vo futsale U13

11.1.2024

V nominácii "A" reprezentácie na futsalový turnaj do Číny aj najlepší extraligový strelec Vrábel

8.1.2024

Extraliga U-17: Aj po druhom bloku na čele futsalová akadémia Žiliny, Košice bez bodu

28.11.2023

Extraliga U-20: Vyrovnanosť sezóny potvrdil aj tretí blok v Žiline, darilo sa Makroteamu a Košiciam

15.11.2023

Aj majster Bieloruska nad sily zverencov Mariána Berkyho. Minsk zvíťazil 3:1

28.10.2023

Lučenec v prvom zápase trápil domáceho favorita z Eboli, o víťazovi rozhodol jediný gól

26.10.2023

2.kolo NFE: Levice nedali šancu Žiline, dvojciferné víťazstvá pre Banskú Bystricu aj Lučenec

30.9.2023

Fantastický záver v Leviciach. Drahovský: "Po takom priebehu môžeme byť s bodom spokojní"