• ANKETY

Futsalová extraliga 1.SLF

MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série víťazstvom 6:2 nad Banskou Bystricou

22.5.2022 18:22

Tretie miesto získali CopyLeaders Prievidza po druhopolčasovom obrate proti Podpor Pohyb Košice

22.5.2022 18:23

V piatok štartuje finále play-off v Lučenci, bronzový tím spoznáme vo štvrtok v Prievidzi

17.5.2022 12:47

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec na penalty vyradil Prievidzu, MIBA do finále po víťazstve v Košiciach

11.5.2022 14:49

PLAY-OFF 1/2-finále: Lučenec zdolal Prievidzu 4:0, B.Bystrica Podpor Pohyb až po predĺžení

9.5.2022 06:13

PLAY-OFF 1/4-finále: Favoriti nezaváhali ani v druhých zápasoch, bratislavská dráma v predĺžení

4.5.2022 20:30

PLAY-OFF 1/4-finále: Hostia v piatok bez gólov, dvojciferné víťazstvá Lučenca aj B.Bystrice

6.5.2022 20:48

V piatok štartuje štvrťfinále play-off, potrápi niekto favoritov na postup do semifinále?

6.5.2022 20:49

VV SF schválil výsledky aj tabuľku základnej časti extraligy 1.SLF

28.4.2022 14:54

18.kolo SLF: Spoznali sme štvrťfinalistov play-off, sezóna končí pre Makroteam a Komárno

26.4.2022 09:24

17.kolo SLF: B.Bystrica zdolala Prievidzu gólom 7 sekúnd pred koncom, Nové Zámky s dôležitým bodom z Levíc

19.4.2022 14:18

SLF: Extraligu čakajú posledné dve kolá, víťazom základnej časti Lučenec, termíny play-off

13.4.2022 15:42

Dohrávky SLF: O víťazstve B.Bystrice nad druhými Košicami rozhodol 9 sekúnd pred koncom Krištofík

11.4.2022 21:16

Dohrávka SLF: Okulahodiaci futsal, desať gólov, napínavý záver. Levice remizovali s Banskou Bystricou

6.4.2022 09:25

Dohrávky SLF: Víťazstvá Nových Zámkov a 4FSC FTVŠ, hetriky Procháczku a Haramiu

5.4.2022 20:27

Dohrávky SLF: Košičania zdolali Pinerolu, Prievidza nastrieľala na palubovke Makroteamu až 11 gólov

27.3.2022 10:53

Dohrávka SLF: MIMEL Lučenec nezával ani v šestnástom zápase proti oklieštenému Komárnu

19.3.2022 10:15

Dohrávky SLF: Košice si upevnili druhé miesto, obhajca z Lučenca rozstrieľal 4FSC FTVŠ

12.3.2022 19:56

16.kolo SLF: MIMEL Lučenec víťazom základnej časti, získal pohár Martina Grendára

11.3.2022 22:32

15.kolo SLF: Šláger v B.Bystrici ovládol Lučenec, 19 gólov v zápase Košičanov s Komárnom

28.2.2022 13:59

14.kolo SLF: Prievidza zvíťazila nad košickým Podpor Pohybom, MIMEL deklasoval Makroteam

21.2.2022 12:47

13.kolo SLF: Jedenásť gólov Prievidze v Komárne, prvé víťazstvo žilinského Makroteamu v sezóne

19.2.2022 13:01

12.kolo SLF: MIMEL Lučenec prestrieľal košický Podpor Pohyb, Prievidza strelila na FTVŠ 9 gólov

7.2.2022 22:38

11.kolo SLF: Prievidza zdolala Nové Zámky, Banská Bystrica neuspela na Pinerole

29.1.2022 11:01