logo

Futsalisti v Prešove odmenení...

nedeľa, 16.02.2020|Posledná aktualizácia 16.2.2020 13:01

Mesto Prešov odmeňovalo najlepších športovcov a kolektívy v pôsobnosti mesta. V kategórii kolektívov bol odmenený aj miestny FK Ekoprim Prešov, ktorý ma pod palcom tréner Lukáš Vrbovský. Fk Ekoprim Prešov dlhodobo patrí k špičke juniorského futsalu na Slovensku a vychoval množstvo futsalistov, nielen pre najvyššiu súťaž. Je veľká škoda, že družstvo FK Ekoprim nepôsobí v najvyššej seniorskej súťaži, ale my veríme, že sa to už čoskoro zmení. Určite by malo družstvo Prešova, čo ponúknuť najvyššej súťaži, a dovolíme si tvrdiť, že by sa nestratilo. 

Lukáš Vrbovský preberá cenu pre najlepší kolektív


Prevzaté z webu FK Ekoprim Prešov: Vo štvrtok sa v historickej sále PKO udeľovali ceny pre najlepších športovcov a kolektívy mesta Prešov za rok 2019. Medzi najlepšie kolektívy sa zaradil aj FK Prešov - futsal team!Najúspešnejšie kolektívy mesta Prešov v kategórii dospelých za rok 2019 – bez určenia poradia:

FK Ekoprim Prešov U20 - futsal team - tréner Lukáš Vrbovský
ŠŠK SLŠ Prešov - hádzana ženy
AWK Prešov - armwrestling

FK Ekoprim Prešov


FK Ekoprim Prešov - futsal, juniori U20
Tím FK Ekoprim Prešov do dvadsať rokov aj v ročníku 2018/2019 potvrdil kvalitu prešovského mládežníckeho futsalu. Pod vedením trénera Lukáša Vrbovského obsadil v extralige i Slovenskom pohári druhé miesto. Chlapci dali v extralige najviac gólov a najmenej ich inkasovali. Najlepším brankárom v lige sa stal Marek Šulík, najlepším strelcom Filip Marton s 37 gólmi. Kristián Medoň bol v all stars ligy. Juniori tvorili výbornú partiu, silný tím. V mládežníckej reprezentácii Slovenska v roku 2019 hrali Filip Marton, Kristián Medoň, Dávid Trojan. V sezóne 2018/2019 sa Lukáš Vrbovský ako tréner reprezentácie a trio hráčov tejto kategórie tiež zúčastnili Olympijských hier mládeže v Buenos Aires.