logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Hráči si charter nevedeli vynachváliť, cesta prebehla bez najmenších problémov

štvrtok, 28.01.2021|Posledná aktualizácia 28.1.2021 16:17

Vo štvrtok skoro ráno sme opustili bratislavský hotel a zamierili na letisko Milana Rastislava Štefánika. O 8:00 nášho času sme charterovým letom nabrali smer Baku, kde sme prileteli po zhruba tri a pol hodinách veľmi pokojnej cesty vďaka priateľskej posádke pilotov a letušiek.

Hráči aj realizačný tím mali priestor na mnohé aktivity, ktorými si krátili čas: „Cesta boli veľmi dobrá, nemuseli sme dlho čakať na letisku, pretože sme mali špeciál lietadlo a boli sme v ňom sami. Podmienky pre hráčov aj realizačný tím boli výborné. Verím, že sa to prejaví aj na výsledkoch v dvoch zápasoch, ktoré nás čakajú,“ hovorí hlavný tréner Marián Berky.

Trasu z Bratislavy priamo do Baku si pochvaľovali aj hráči: „Let prebehol úplne v pohode, chalani si trochu odpočinulo. Čaká nás tréning večer a druhý zajtra v deň zápasu. Verím, že budeme pripravení najlepšie ako sa len dá. Určite nám k tomu pomôže aj spomínaný let, pretože inak by sme veľmi dlho museli čakať v Istanbule a takto sme šli priamo,“ rozpráva Daniel Čeřovský, na ktorého nadviazal Martin Doša: „Väčšinou sme v lietadle boli v skupinkách, niekto sa zabával, niekto oddychoval alebo sledoval filmy. Mali sme nejaké debaty, ja s niektorými chalanmi sme si zahrali kvízovú hru a celkom rýchlo nám to ubehlo. Padlo nám vhod, že sme cestovali charterom. Mohli sme si sadnúť, kde sme chceli a každý mal priestor aj na to, aby si ľahol a pospal. Je to lepšie ako keby s nami išlo ďalších povedzme 50 ľudí,“ nechal sa počuť Doša.

Tréning bol naplánovaný už na 18:30 miestneho času. Predtým stihla výprava prísť na hotel, ubytovať sa a naobedovať: „Cestujeme od rána, čiže nebudeme na tréningu úplne čerství, ale myslím si, že tomu bude aj prispôsobený, aby sme sa nedajbože nezranili. Chceme v piatok odohrať dobý zápas,“ doplnil Martin Doša: „Pred tréningom sme mali krátku poradu, po ňom bude ešte jeden míting,“ dodal tréner Berky.Mohlo by vás zaujímať

Nominácia Slovenska na dvojzápas proti Grécku v rámci kvalifikácie o postup na EURO 2022

15.2.2021

Ševčík by dva góly vymenil za tri body, Doša: "Nezmenilo sa nič, musíme vyhrávať"

5.2.2021

Berky: "Ušli sme hrobárovi z lopaty, ale kvalifikácia nie je na konci"

4.2.2021

Herná prevaha stačila proti Moldavsku iba na bod

2.2.2021

Berky si pochvaľuje prípravu na Moldavsko: Kozár bude hrať, Rick a Zaťovič sú otázni

2.2.2021

Oznam pre médiá na zápas Slovensko - Moldavsko

31.1.2021

Berky pred Moldavskom: "Sme pod tlakom, ale všetci hráči sú nastavení tak, že chcú vyhrať"

31.1.2021

Cesta z Baku do Popradu ovplyvnila sobotný program, k tímu sa pripojil Serbin

30.1.2021

Zostrih stretnutia Azerbajdžan - Slovensko + rozhovory

30.1.2021

Skvelý výkon v Azerbajdžane, ale rozhodlo 10 zahodených gólových šancí a verdikt rozhodkyne

30.1.2021

Po veľmi dobrom výkone odchádzame z Baku bez bodu

30.1.2021

Drahovský preletel celú Európu, aby získal body v Baku, Brunovský nezažil nič nové

29.1.2021