logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

NIKÉ prezentácia

streda, 01.01.2020|Posledná aktualizácia 01.8.2020 19:25

Požadované údaje zo stretnutia 24.7.2020 s marketingovým riaditeľom NIKÉ p. Dušanom Nochtom.

struktura SF.docx


Štandardná ponuka pre partnerov Slovenského futsalu. 

Ukážky prezentácie partnera 


Prezentácia loga, ide o klikateľné logo

Prezentácia stránky resp. vybraného obsahu. Možnosť rovnakej funkcionality, ako je na stránke www.nike.sk. (technológia iframe)

príklad zobrazenia na home page

príklad zobrazenia v jednotlivých článkoch

Dnes, 2.7.2020, sme pridali aj článok na stránku, kde v podstate reagujeme na Vašu kampaň, Niké fond pre budúcnosť športu TU

Prezentácia video výstupov s reklamou Niké

TOP FUTSAL Hráč roka s reklamou Niké (Hráčka roka, Talent roka, Objav roka, Tréner roka, Rozhodca roka, Hráč sezóny, Gól sezóny, ...)

Ďalšie video výstupy :

Hráč sezóny: TU, Gól sezóny: TU, Hráč mesiaca TU, Gól mesiaca TU a mnoho ďalších (opcia Hráč kola, Gól kola) 

Všetky ankety majú vlastné hlasovanie. Prezentácia partnera cez hlasovanie (v podmienkach účasti aj info o spracovaní emailov na marketingové účely partnera ankety.) ukážka TU.Príklad spolupráce na anketách SF. 10 vyžrebovaných účastníkov ankety získa "voľné tikety" v spoločnosti Niké. Pre nás, zvýšime záujem o ankety a produkt, pre spoločnosť Niké nové registrácie hráčov. V poslednom hlasovaní "Hráč sezóny" bolo odovzdaných cca 1500 hlasov.


Od novej sezóny komplet všetky stretnutia pod gesciou SF vysielané online + každé stretnutie bude mať real-time highlight. Možnosť prezentovania loga, videoreklama atď. ukážka obdobného produktu z Rakúska. Na vlastnej prezentácii intenzívne pracujeme. https://www.hockey.at/hockey-tv.html vieme integrovať aj do stránky partnera... naše staršie video TU bez príslušnej propagácie, cca 3000 vzhliadnutí. 

Videoreklama: Pre-roll video
Reklama sa zobrazí na celej ploche videoprehrávača. Samotná reklama je vo formáte mp4 a prehrá sa pred samotným zvýrazneným videom. K videoreklame sa štandardne pripája aj preklik dohodnutú stránku partnera. Maximálna dĺžka videoreklamy je 7 sekúnd.

Postroll banner

Reklama sa zobrazí na celej ploche videoprehrávača, hneď po prehratí zvýrazneného (videa) divákom. Samotná reklama sa zobrazuje divákom na 2 sekundy a samozrejmosťou je preklik na stránky partnera.

Presné rozmery: 1280x720 px.

Watermark logo

Reklama s logom Vodoznak sa nachádza v pravom hornom rohu prehrávača videa v obrazovom formáte zobrazenom v pravom hornom rohu zvýrazneného (videa). Zobrazuje sa divákom počas celého prehrávania. Príklad použitia nižšie (TV Niké)

Rozmery vodoznaku: 300 x 100 px.

Baner v pozadí prehrávača videí

Banerová reklama s nadpisom sa nachádza v hornej časti stránky kanála, priamo nad prehrávačom videa, v obrazovom formáte. Samozrejnosťou je presmerovanie na stránku partnera.

Presné rozmery: 1920x760 px.


Prezentácia časti stránky cez externý obsah. 


Všetky banery, výstupy s dohodnutým logom Niké (liga, juniori, ženy, reprezentácia)


Stránka www.futsalslovakia.sk nová stránka od 02/2020. Nová forma tvorenia kontentu. Nárast sledovanosti počas sezóny o 300%, na cca 2000 zhliadnutí denne. Následný pokles kvôli nedostatočnej možnosti tvorby kontentu v období pandémie koronavírusu. Za 5 mesiacov od vytvorenia nového webu celkom cca 150 000 vzhliadnutí. Cieľ na sezónu 2020/21 je 1 000 000 zhliadnutí (nárast na cca 3000 denne)

Počet plánovaných príspevkov/deň = 2 (od 09/2020). Tvorba cyklických článkov. (Slováci v zahraničí, Povedali po zápase, Rozhovor týždňa, Tip na najbližšie kolo, Preview kola, mesačné ankety.) Do budúcnosti sa plánujú komplet highlighty zo všetkých stretnutí v gescii SF (vrátane stretnutí mládeže a žien). Posledné stretnutie TU, následný zostrih. Všetky stretnutia v online priestore na platforme sport.video. Min. jedno komentované stretnutie z najvyššej súťaže na platforme tv.eso. V plnej prevádzke sa plánuje cca 20 online stretnutí za týždeň, s plánovanou sledovanosťou higlightov min. na úrovni 2 000 000 zhliadnutí / sezóna. Veľa si sľubujeme od sledovanosti v oblasti ženského a juniorského futsalu, kde je záujem cca 10x vyšší ako pri súťaži dospelých. Rovnaký trend sledujeme aj pri reprezentácii. 

Sledovanosť tv.eso v sezóne 2019/20 TU a prezentácia partnerov počas stretnutia napr. TU. Virtuálne vyhlásenie ankiet SF si v sumáre pozrelo viac ako 25000 užívateľov. 

Youtube kanál futsalslovakia ma momentálne 152 odoberateľov a cca 300 videí, čo ale plánujeme aj v spolupráci s aplikáciou sport.video výrazne v najbližšej sezóne navýšiť. Tak isto nedopatrením sa náš kontent z live stretnutí nahrával na youtube kanal TV ESO. To sa od sezóny 2020/21 zmení a všetky naše stretnutia vrátane všetkých ankiet pôjdu na všetky dostupné kanály futsalslovakia. 

projekt tv Niké (všetky naše videá vytvorené na platforme sport.video môžu mať klikateľnú reklamu napríklad aj ako je v tom prípade redbull.tv.  TU Komplet ponuku umiestnenia loga a reklám na platforme sport.video pripravujeme a vieme ju v dohľadnej dobe poslať. 

ukážka tv.niké jedná sa klikatelnú reklamu. Tzv. vodoznak, zobrazuje sa divákom počas celej dĺžky trvania videa.Statická reklama na stretnutiach pod gesciou SF. Miesto na reklamu na dresoch rozhodcov. (chrbát , prsia , trenínky ...). viac farebných kombinácii


Statická reklama na stretnutiach najvyššej súťaže a reprezentácie. Bannery okolo hracej plochy.


Možnosť prezentovania na tréningových dresoch všetkých reprezentácii (zápasové podliehajú nariadeniam UEFA). Komplet výstroj reprezentácii (okrem zápasových dresov) obrendovaná reklamou partnera. SF za jednu sezónu odohrá cca 40 reprezentačných zápasov z toho cca polovica je na území SR. Všetky stretnutia reprezentácii v online prostredí sú samozrejmosťou. 

Možnosť umiestnenia reklamy do bránok (nie oficiálne medzinárodne stretnutia)

Projekt Niké super cup.
Úplne nový projekt, ktorý má SF v pláne organizovať. Min. 8 veľkých eventov (podľa záujmu) na úrovni krajských miest, kde by sme chceli zapojiť regionálne družstvá. (Termín 12/20 - 4/21). Samozrejme, s víziou spolupráce s Niké ich kreatívcami. Turnaj ma mať vyvrcholenie na jednom mieste, kde by sa hralo o zaujímavú finančnú odmenu a titul víťaz NIKÉ Super Cup. (viac info v prípade záujmu vieme poskytnúť)

sumar statistiky.xlsx
Facebook Insights Data Export - Futsalslovakia.sk - 2020-06-30.xls
Analytics Všetky údaje webových stránok Prehľad publika 20200203-20200629 (2).xlsx
insta.xlsx

Ak bude záujem o akékoľvek rozšírenie informácii, sme pripravení promptne zareagovať.Mohlo by vás zaujímať

HRÁČ SEZÓNY: Samo Marušinec

18.5.2020

HRÁČ SEZÓNY, voľba fanúšika

11.5.2020

HRÁČ SEZÓNY, TNF LIONS PRIEVIDZA

3.5.2020

HRÁČ SEZÓNY, MŠK MAYERSON NOVÉ ZÁMKY

30.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, MIMEL LUČENEC

27.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, FUTSAL TEAM LEVICE

24.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, ako to bude prebiehať

21.4.2020

HRÁČ SEZÓNY, MIBA BANSKÁ BYSTRICA

24.4.2020

GÓL SEZÓNY do Banskej Bystrice

20.4.2020

GÓL SEZÓNY VARTA FUTSAL LIGY

19.4.2020

Víťazi januárových ankiet SF sú známi

15.2.2020

Test sport.video

26.6.2020