logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Slovenskí rozhodcovia delegovaní na ďalšie medzinárodné stretnutie UEFA

piatok, 19.02.2021|Posledná aktualizácia 19.2.2021 12:03

Po februárovom vystúpení Lukáša Peška a Rastislava Behančína v európskej kvalifikácii v Maďarsku dostávajú v tejto dôležitej súťaži priestor ďalší slovenskí rozhodcovia, MARTIN MATULA a PETER BUDÁČ.

Naša rozhodcovská dvojica sa predstaví v utorok 9. marca 2021 v stretnutí 7. kvalifikačnej skupiny medzi Talianskom a Belgickom, v športovej hale Estraforum Hall v toskánskom meste Prato. Martin Matula bude v stretnutí pôsobiť ako prvý rozhodca, Peter Budáč ako druhý rozhodca.

Matula s Budáčom naposledy spoločne rozhodovali medzinárodné stretnutie v predkole UEFA Champions League v novembri 2020 v Chorvátsku medzi MNK Olmissum a estónskym Viimsi (9:1). Tentokrát pôjde zrejme aj pre našich rozhodcov o náročnejší duel, keďže to bude priamy súboj o prvé miesto v tabuľke tejto kvalifikačnej skupiny. Ani jeden z tímov v prvých dvoch kvalifikačných kolách neprehral. Taliansko vyhralo v Čiernej Hore 3:0 a následne zdolalo doma Fínsko 7:4, Belgicko remizovalo s Fínskom 3:3 a vyhralo na Čiernou Horou 6:2. 

Držíme našim rozhodcom palce, aby kvalitným výkonom podporili novú etapu častejšieho nasadzovania slovenských futsalových rozhodcov v európskych súťažiach UEFA.