logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Ťažký večer pre slovenských hráčov v Poľsku

nedeľa, 07.02.2021|Posledná aktualizácia 07.2.2021 09:14

Veľmi ťažký večer majú za sebou slovenskí hráči nastupujúci v poľskej Ekstraklase.autor: Olek Knitter

Kevin Kollár a Kristián Medoň boli pri vysokej prehre ich Chojníc proti majstrovskému celku Bielsko-Biala v pomere 0:14. Druhý menovaný mladík si dokonca strelil vlastný gól. O štyri zásahy sa postarali Marek a Alex Viana. Netešili sa ani Patrik Zaťovič s Filipom Martonom. P.A. Nova Gliwice v derby s Piast Gliwice ťahal za kratší koniec a po výsledku 1:8 si body nepripísal. Mrowiec sa blysol štyrmi gólmi.

Chojnice sú v tabuľke na deviatom mieste a 10.2. hostia Lebork, ktorý je o bod pod nimi. Nova Gliwice je 16. tímom so 7 bodmi, Katovice majú osem a Brzeg deväť. V stredu ich čaká dôležitý duel práve v Katoviciach.

V nedeľu o 19:00 je v českej lige na programe zápas s početným slovenským zastúpením medzi FC Rapid Ústí nad Labem a SK Slavia Praha (Dominik Ostrák - Marek Karpiak, Filip Vaktor, Matúš Ševčík). Chrudim a Plzeň sú so zhodným počtom 25 bodom na prvých dvoch pozíciách v tabuľke českej ligy a už v pondelok (8.2.) sa postavia proti sebe. Následne (10.2.) hrá Chrudim proti Helasu Brno a Plzeň sa predstaví v Českej Lípe.