Tlmače aj Levice sa rozlúčili s extraligou žiakov U-15 víťazstvami, body priniesli z Komárna

nedeľa, 29.01.2023|Posledná aktualizácia 29.1.2023 19:35

Spartak Tlmače spolu s Futsal team Levicami odohrali dnes svoje posledné zápasy v rámci novovytvorenej extraligy žiakov a žiačok do 15 rokov.

V ŠH Komárno sa odohrali dva zápasy, patriace pod 8. blok súťaže. Z prvého duelu si tri body pripísali Levičania, zaskvel sa štvorgólový Ivan, v domácom drese si prvý gól v sezóne pripísala Miška Gregorová.

Druhé meranie síl patrilo tímu Spartak Tlmače, ktoré vyhrali prvé dejstvo 3:0. Keď v 23. minúte najlepší strelec ligy Belányi zvýšil na 4:0, zdalo sa byť rozhodnuté. Domáci však v priebehu piatich minút strelil tri góly a zdramatizovali stretnutie. Góly však už padali iba do siete Komárna.

8.blok extraligy U-15 v Komárne (29.1.2023):

Futsal Team Komárno - Futsal team Levice 2:9 (2:4)
⚽️ 9. Keseg, 16. Kaszanyócki - 3., 4., 22. a 28. Ivan, 8. a 17. Novák, 28. a 32. Koval, 39. Mlinka

Futsal Team Komárno - FC Spartak Tlmače 3:7 (0:3)
⚽️ 24. Freund, 26. Gregorová, 29. Szoboszlai - 2. Klimek, 4., 23. a 33. Belányi, 2. Klimek, 16. Vysušil, 34. a 37. Kosorín

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

18.4.2024

Futsal Fever Days: Česko s dvomi víťazstvami, Maďarsko získalo bod po remíze so Švédskom

18.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát

24.3.2024

Extraliga U-20: Striebro pre Futsalovú akadémiu Žiliny, Makroteam napokon s bronzom

24.3.2024

Extraliga U-20: Akadémia Pineroly Bratislava ovládla súťaž bez jedinej prehry

21.3.2024

Futsal Love Serbia: Futsalistky na turnaji stále bez bodu, prehrali aj proti Česku

18.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách