štvrtok, 15.12.2022|Posledná aktualizácia 6.1.2023 10:37

1.) Výkonný Výbor

Na návrh exekutívy schvaľuje úpravu RS pre sezónu 2022/23 v nasledovných bodoch:

Úprava SP Ženská Niké Futsal Liga:

B2/4/III/b Základná časť súťaže sa hrá dlhodobo systémom každý s každým dvojkolovo podľa vyžrebovania zápasov. Vypustiť bod c) ohľadom Final Four.
B2/5/f Hracia doba stretnutí je 2 x 20 minút čistého času s 5-10 minútovou prestávkou medzi polčasmi. Hracia doba musí byť odmeriavaná elektronickou časomierou, pričom za jej kvalifikovanú obsluhu zodpovedá usporiadateľ domáceho stretnutia.

Úprava SP Juniorská extraliga U-17:

B2/4/II Model pre 7 - 8 účastníkov úprava:

a) „FEJ“ U20 a U17 sa odohrá systémom dlhodobej súťaže
b) Základná časť súťaže sa hrá dlhodobo systémom každý s každým dvojkolovo podľa vyžrebovania dvojičiek (14 kôl, 14 resp. 12 stretnutí).
c) Majstrom Slovenska v kategóriách U20, U17 a U15 sa stane to mužstvo, ktoré sa po základnej časti ročníka 2022/2023 umiestni na prvom mieste v tabuľke. Najlepšie 4 mužstvá vo „FEJ“ U20 a U17 postupujú do Final Four Slovenského Pohára (SP).

2.) Komisia R a D

·        oznamuje obsadenie R a D dohrávky 10.kola Niké Futsal Extraliga:

Štvrtok 05.01.2023

20:45 Futsal Team Komárno - Pinerola 1994 Futsal Academy (Matula, Behančin, Badura)

·        oznamuje obsadenie R a D v dohrávke 2.kola ŽNFL:

Nedeľa 08.01.2023 ŠH Prešov

15:00 FK Ekoprim Prešov - Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal (Marko, Cisko, Kuspán)

·        oznamuje zmenu obsadenia R 2.kola ŽNFL:

Nedeľa 18.12.2022 ŠH Badín

16:00 Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal - Copyleaders Prievidza (Matula za Cisko)

·        oznamuje zmenu obsadenia R 4.blok FEJ U20:

Štvrtok 22.12.2022 ŠH Lučenec

10:00 Podpor Pohyb Košice - MIBA Banská Bystrica (Antalík za Polomský)
11:15 Mimel Lučenec - MIBA Banská Bystrica (Antalík za Polomský)
12:30 Podpor Pohyb Košice - CopyLeaders Prievidza (Antalík za Polomský)
13:45 Mimel Lučenec - CopyLeaders Prievidza (Antalík za Polomský)

·        oznamuje obsadenie R a D 4.blok FEJ U20:

Štvrtok 22.12.2022 ŠH Rosinky ZA

14:00 Futsal Academy Žilina -Pinerola 1994 Futsal Academy (Michna, Nemček, Ploštica)
15:15ŠK Makroteam Žilina - Pinerola 1994 Futsal Academy (Nemček, Michna, Ploštica)
16:30 Futsal Academy Žilina - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava(Michna, Nemček, Ploštica)
17:30 ŠK Makroteam Žilina - 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava(Nemček, Michna, Ploštica)

3.) Športovo-technická komisia

U43: Odložený zápas z dôvodu snehovej kalamity na východe SR 2.kola Ženskej Niké Futsal Ligy FK Prešov - Sport Ladies Club Banská Bystrica sa po dohode klubov odohrá 8.1.2023 o 15:00 v ŠH Baštová v Prešove..