1.FINÁLE PLAY-OFF: Prvý dramatický duel s Košicami rozhodol domáci Lučenec v závere

sobota, 04.05.2024|Posledná aktualizácia 4.5.2024 14:26

Obhajca MIMEL Lučenec vstúpil do finálovej série play-off Niké Futsal Extraligy tesným víťazstvom 5:3 nad Košicami.

Favorita poslal do vedenia dvomi gólmi Leovski, na gól Martona ešte do polčasu odpovedal Washington. Vstup do druhého polčasu vyšiel lepšie futsalistom Podpor Pohybu, keď Kuruc znížil po necelej minúte na rozdiel gólu. V 29.minúte Salas Jimenez vyrovnal, gól Romera Molera tri minúty pred koncom poslal zverencov Mariána Berkyho do vedenia. Dvanásť sekúnd pred koncom Washington poistil víťazstvo Lučenca.

1.finále play-off Niké Futsal Extraligy (na 3 víťazné zápasy):

MIMEL Lučenec - Podpor Pohyb Košice 5:3 (3:1)
Góly: 9., 14. Leovski, 15., 40. Washington, 37. Romero Molero - 13. Marton, 21. Kuruc, 29. Salas Jimenez
(na zápasy 1:0), 2.zápas 7.5. o 19:00 v Košiciach, 3.zápas 10.5. o 20:05 v Lučenci

Populárny kemp pre brankárov HerMiCamp zažíva piaty ročník aj s reprezentačnou legendou

18.7.2024

Reprezentant Patrik Zaťovič po konci v Poľsku oblečie dres Podpor Pohybu Košice

14.7.2024

Sebastian Bačo opúšťa Extraligu, rošády v Lučenci, Rick a Kozár sa vracajú do Košíc

15.7.2024

Úradná správa SF č. 1 - 2024/25

6.7.2024

MIMEL Lučenec vyzve v domácej ARENE majstra Malty Luxol St. Andrews a dvoch kvalifikantov

4.7.2024

Futsalová LIGA MAJSTROV opäť v Lučenci. MIMEL usporiada skupinu hlavného kola

1.7.2024

Slováci odštartujú kvalifikáciu o ME doma s Moldavskom, skupinu zakončia v Bratislave proti Poľsku

12.6.2024

Správa o exekutíve SF 2024: Po konferencii v Martine novým šéfom súťaží Jozef Kunštár