6.kolo SLF: Košice zvíťazili v Komárne, Lučenec sa naladil na LM víťazstvom nad B.Bystricou

sobota, 23.10.2021

Šieste kolo najvyššej futsalovej súťaže na Slovensku - 1.SLF sa odohralo kompletne v piatok, viac sa darilo domácim, ktorí zvíťazili v troch dueloch.

Obhajca z Lučenca sa naladil na budúcotýždňovú Ligu Majstrov víťazstvom 6:3 nad Banskou Bystricou, druhý polčas však ukázal, že bude treba ešte popracovať na viacerých aspechtoch pred triom preťažkých zápasov proti Jekaterinburgu, Halle-Gooiku a Benfice.

Levice v Bratislave dvakrát prehrávali, vždy však dokázali vyrovnať a napokon si po remíze 2:2, ktorú zariadil v samom závere Švec, vezú do Levíc zaslúžene bod. Komárno viedlo s Košicami 1:0 aj 2:1, napokon sa ale ukázala rozhodujúca efektivita premieňaní šancí a tú mali lepšiu Košičania.

Skvele vyšiel zápas Prievidzi, ktorá pod vedením nového trénera rozstrieľala bratislavskú akadémiu Pineroly vysoko 8:2, už prvý polčas skončil rozdielovo 5:0. Kvarteto gólov za domácich strelil Martin Antol.

Krásne futsalové divadlo videli diváci v Nových Zámkoch. Domáci vyhrali prvý polčas 3:0 a keď na začiatku druhého zvýšil Patrik na Molda na 4:0, nikto nepochyboval o troch bodoch pre domácich. Makroteam však dokázal do 36. minúty vyrovnať a koniec zápasu bol ako na hojdačke. Domácim vrátil v predposlednej minúte vedenie Homola, v poslednej však Hubočan vyrovnal. Úplne posledné slovo ale patrilo predsa len domácim, keď víťazný gól na 6:5 pridal Marcel Marík.

Článok budeme priebežne aktualizovať o hlasy, komentáre, fotogalérie a highlighty.

6.kolo 1. SLF:

MIMEL Lučenec - Ridop MIBA Banská Bystrica ... 6:3 (4:1)
⚽ Greško 2, Hugo Ramada, Marcilio, Bruno, Směřička - Rafanides, Čief, Belaník

4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA - Futsal team Levice ... 2:2 (1:0)
⚽ Jaborek, Haramia - Bačík, Švec

Futsal Team Komárno - Podpor Pohyb Košice ... 3:5 (2:4)
⚽ Hegedüs 2, Kuruc vl. - Gluchman 2, Hernández 2, Fedor

CopyLeaders Prievidza - Pinerola 1994 Futsal Academy BA ... 8:2 (5:0)
⚽ Antol 4, Sobota 2, Kardoš vl., Dojčinovič - Nestorik, Keszei

MŠK MAYERSON Nové Zámky - ŠK Makroteam Žilina ... 6:5 (3:0)
⚽ Procháczka, Mahút vl., Bacho, Molda, Homola, Marík M. - Baláž 2, Vrábel, Mahút, Hubočan

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

12.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1