logo

Dohrávka 2.kola NFE: Duel dvoch rozdielnych polčasov v N.Zámkoch vyhrala akadémia Pineroly

piatok, 06.10.2023|Posledná aktualizácia 13.10.2023 11:10

V dohrávke 2.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazila akadémia bratislavskej Pineroly v ŠH Milénium nad domácim MŠK Nové Zámky 3:2.

Prvý polčas patril Pinerole, ktorý ovládla výsledkom 3:0. Po zmene strán sa hra vyrovnala, domáci mohutným záverom zavelil do útoku, čoho výsledkom boli dva góly v sieti hostí.

Dohrávka 2.kola Niké Futsal Extraligy:

MŠK Nové Zámky - Pinerola Futsal 1994 Academy Bratislava 2:3 (0:3)
⚽️ 27. Kucharovič, 39. Oršolík - 5. a 17. Genčúr, 9. Buzek

Mohlo by vás zaujímať

Reprezentant Patrik Zaťovič po konci v Poľsku oblečie dres Podpor Pohybu Košice

14.7.2024

Sebastian Bačo opúšťa Extraligu, rošády v Lučenci, Rick a Kozár sa vracajú do Košíc

15.7.2024

Úradná správa SF č. 2 - 2024/25

12.7.2024

MIMEL Lučenec vyzve v domácej ARENE majstra Malty Luxol St. Andrews a dvoch kvalifikantov

4.7.2024

Futsalová LIGA MAJSTROV opäť v Lučenci. MIMEL usporiada skupinu hlavného kola

1.7.2024

Slováci odštartujú kvalifikáciu o ME doma s Moldavskom, skupinu zakončia v Bratislave proti Poľsku

12.6.2024

Správa o exekutíve SF 2024: Po konferencii v Martine novým šéfom súťaží Jozef Kunštár