Dohrávka 2.kola NFE: Duel dvoch rozdielnych polčasov v N.Zámkoch vyhrala akadémia Pineroly

piatok, 06.10.2023|Posledná aktualizácia 13.10.2023 11:10

V dohrávke 2.kola Niké Futsal Extraligy zvíťazila akadémia bratislavskej Pineroly v ŠH Milénium nad domácim MŠK Nové Zámky 3:2.

Prvý polčas patril Pinerole, ktorý ovládla výsledkom 3:0. Po zmene strán sa hra vyrovnala, domáci mohutným záverom zavelil do útoku, čoho výsledkom boli dva góly v sieti hostí.

Dohrávka 2.kola Niké Futsal Extraligy:

MŠK Nové Zámky - Pinerola Futsal 1994 Academy Bratislava 2:3 (0:3)
⚽️ 27. Kucharovič, 39. Oršolík - 5. a 17. Genčúr, 9. Buzek

1.FINÁLE PLAY-OFF: Prvý dramatický duel s Košicami rozhodol domáci Lučenec v závere

Dnes

Štartuje FINÁLE PLAY-OFF: Košický Podpor Pohyb vyzve v repríze finále obhajcu MIMEL Lučenec

Bitka o finále v utorok v Košiciach. Na postup si brúsi zuby domáci Podpor Pohyb, ale aj Levičania

29.4.2024

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

27.4.2024

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov