Drahovský strelil ďalší gól do siete FC Barcelona a tešil sa z výhry

pondelok, 05.04.2021|Posledná aktualizácia 5.4.2021 10:53

Fantastická bilancia Tomáša Drahovského proti FC Barcelona pokračuje.

autor: facebook.com/Futbol-Sala-Garcia

Slovenský reprezentant v službách Santa Colomy strelil v nedeľu počas desiatej minúty gól na priebežných 1:1. V barcelonskom derby síce viedli "Blaugranas" po polčase 2:1, keď sa presadili Ferrao a Coelho, lenže po zmene strán o výhre outsidera rozhodli Alvarez a v 39. minúte vsietil víťazný presný zásah Cardona.

Drahovský sa presadil aj vo svojom šiestom zápase kariéry proti FCB, trafil sa v každom jednom. Celkovo zaknihoval proti katalánskemu veľkoklubu fantastických 10 gólov vrátane jedného hattricku.

Santa Coloma sa v tabuľke nachádza na jedenástom mieste s 31 bodmi, ôsmy Real Betis ich má o päť viac. Drahovský strelil v doterajšom priebehu najvyššej španielskej ligy 18 gólov, je druhým najlepším strelcom. Trafil sa po piatich stretnutiach.

Počas nedele sa tešil aj Martin Doša, ktorý sa ale do štatistík nezapísal. Jeho FK Chrudim porazil hladko 10:0 SK Olympik Mělník, čo však už nič nezmení na tom, že po základnej časti z toho bude "len" druhé miesto za Plzňou.

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

6.4.2024

Slovenská reprezentácia do 19 rokov s prvým víťazstvom na turnaji, Američanov zdolala 4:2

5.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

PLAY-OFF 1.štvrťfinále: Nové Zámky otočili duel v Leviciach, presvedčivé víťazstvá Košíc a Lučenca

30.3.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

18.kolo NFE: V poslednom kole základnej časti gólové hody, skóre sa menilo až 72-krát