logo
  • KONTAKTY
  • ANKETY

Drahovský strelil dva góly a stále je na čele tabuľky strelcov španielskej ligy

nedeľa, 14.02.2021|Posledná aktualizácia 14.2.2021 13:55

Tomáš Drahovský si nedeľný obed okorenil o ďalšie dva góly v najvyššej španielskej lige, ktorými si upevnil delené prvenstvo medzi najlepšími strelcami.


Slovenská hviezda prispela k vysokej výhre jeho Santa Colomy proti tímu O Parrulo (8:2), keď sa presadil v 25. a 34. minúte. Duel začínal už o 12:00. Celkovo má na konte až sedemnásť gólov po dvadsiatich odohraných stretnutiach. Daniel Martinicorena z Interu Movistar zaknihoval rovnaký počet zásahov. Santa Coloma sa momentálne nachádza na desiatej pozícii s 23 bodmi, rovnaký počet má aj ôsmy celok ElPozo Murcia a šiesty Real Betis si drží aktuálne len trojbodový náskok, čiže snaha klubu nášho reprezentanta dostať sa do play-off je stále veľmi reálna.

Najbližšie sa Santa Coloma predstaví 21. februára práve na palubovke spomínaného tímu z Murcie, čo bude dôležitý súboj. Počas posledných dní boli v hre aj ďalší Slováci. Martin Doša sa tešil z výhry jeho FK Chrudim proti Českej Lípe (4:0), Dominik Ostrák s Rapidom prehral v Tepliciach (4:8). Patrik Zaťovič a Filip Marton boli na súpiske Nowa Gliwice, ktoré doma nestačili na Komprachcice (3:4).