Drahovský strelil hattrick a je (staro)novým kráľom strelcov španielskej ligy

sobota, 01.05.2021|Posledná aktualizácia 1.5.2021 19:21

Slovenský reprezentant Tomáš Drahovský strelil hattrick v zápase jeho Santa Colomy na palubovke Cartageny.

autor: facebook.com/Futbol-Sala-Garcia

Ani to však nestačilo na tri body, pretože domáci sa tešili z výhry 7:5. Drahovský otvoril skóre v 15. minúte, pred prestávkou vyrovnal Bebe a začala sa naťahovačka. Santa Coloma viedla 2:1, 3:2 aj 4:3. Rodák zo Starej Ľubovne sa presadil druhýkrát v 27. minúte, no potom prišli tri zásahy Cartageny, tie otočili skóre na 6:4. Tomáš Drahovský v 40. minúte dokonal hattrick a ešte vykresal iskierku nádeje na remízu, lenže tú zhasol Waltinho a uzavrel konečný výsledok na 7:5 pre Cartagenu.

Santa Coloma je v tabuľke na deviatom mieste, dva body stráca na play-off. Do konca základnej časti ostáva ešte päť kôl. Avšak, výbornou správou pre slovenského fanúšika je fakt, že Drahovský sa vrátil na čelo tabuľky kanonierov, kde počas aktuálneho ročníka už bol. Momentálne má na konte 24 gólov, druhý David Martinicorena z Movistaru o dva menej.

Doplníme VIDEO.

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

19.4.2024

TOP FUTSAL 2023: Anketu najlepšieho futsalistu ovládol opäť Tomáš Drahovský

15.4.2024

6.4.2024

Nominácia "A" mužstva Slovenska na medzinárodný turnaj Fever Days 2024 v Šamoríne

2.4.2024

PLAY-OFF 1.štvrťfinále: Nové Zámky otočili duel v Leviciach, presvedčivé víťazstvá Košíc a Lučenca

30.3.2024

Štvrťfinálová séria play-off štartuje na Veľký piatok v Prievidzi, Lučenci, Košiciach a Leviciach

28.3.2024

17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

16.3.2024

Slováci v Yuline siahali na zlato, proti Fínom nešťastne prehrali a obsadili tretie miesto

4.2.2024

Slováci cestujú na medzinárodný turnaj do Číny, čaká ich súboj s domácimi, Českom a Fínskom

30.1.2024

Slovenky odohrajú prípravný dvojzápas proti Česku, 27.1. v Senici a 28.1. v Hodoníne

24.1.2024

Extraliga U-15: Druhé víťazstvo spoločného tímu Levíc a Tlmáč, blok ovládla 4FSC FTVŠ